Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhesség tünete ha...

Lehet terhesség tünete ha görcsölök és kicsit szeles vagyok? Vagy pedig menzesznek a jele mert most fog megjönni 15én.

Figyelt kérdés
2018. febr. 7. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Tini kategóriaban semmi olyat nem kéne csinálni, amitől terhes lehetsz, és akkor most nem itt paráznál.
2018. febr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha 15-ére várod,akkor kb 2-án volt peteérésed,még be sem ágyazódott a petesejt,ha össze is jött volna a baba.
2018. febr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Figy


Bármi lehet, de a tünet, most Nem tünet..

2018. febr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hihetetlen. Igen, azért fingasz többet, mert 2 hetes terhes vagy. Nem tudom, hova süllyedhet még a magyar nemzet, de az már gyalázat. És te fogsz szülni, gyereket nevelni, szavazni, mások felett dönteni, családot összefogni. Egyszerűen nem hiszem el, mekkora senki emberek mernek létezni.
2018. márc. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor kedves itelkező elmondanam neked hogy a kort nem tudjak, sőt a kerdes okat sem, plusz ha ennyire okos vagy szerinted nem szabad kerdezni? lehet hogy ez az ember ketsegbe van esve te pedig itt probalsz okoskodni. egyetertek hogy 18 19 even aluliaknak nem kellene nemi eletet elni de megis miert lepednol meg pont ezeen mikor 12 evsek csinaljak. szal mielott elitelnel barkit es a politikat hoznad ide gondolkoz el koszi
2018. márc. 7. 18:14
 6/6 anonim ***** válasza:

"de megis miert lepednol meg pont ezeen mikor 12 evsek csinaljak. "

Attól,hogy 12 évesek is csinálják (ami szinte egyáltalán nem igaz), az a te felelősségedet nem kisebbíti.

2018. márc. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!