Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi lehet a probléma? 27. és...

Mi lehet a probléma? 27. és 29. között szokott megjönni a menstruációm, de most már megjött 23. -án.

Figyelt kérdés

Sosem szokott hamarabb megjönni,mindig 27.e és 29.e közt de most sokkal hamarabb.Viszont nagyon görcsölök viszont vérzésem kevés van.

Van valami ötlet miért lehet?

Kicsit el is vagyok szomorodva hisz a pàrommal elég rendesen rajta vagyunk a baba témàn és azt hittük sikeeült is.A melleim duplàjàra nőttek,sokkal jobban éreztem az illatokat,szagokat,kívànós voltam.Erre tegnap megjött.

Volt màr valakinek hasonló?



2017. aug. 24. 07:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Volt - e hasonlo ? Hogy megjott par nappal hamarabb? Igen. Most ebben mi a kerdes ?
2017. aug. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!