Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miből vetted észre, hogy...

Miből vetted észre, hogy terhes vagy?

Figyelt kérdés
Milyen jeleket tapasztal aki teherbe esett, és együttlét után hány nappal jelentkezhetnek ha összejött?

2018. febr. 9. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Pozitív teszt.

Tünetek: 6-7. héttől.



Millió ilyen kérdés van mert mindenki area számít hogy ha 9. dpo-n "szurkát" érez az baba "a tapasztalatok alapján".....

2018. febr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem jött meg a menzeszem, mikor aktuális lett volna.

Sok tünetem volt de mind 1-2 héttel azután, hogy elmaradt a menzeszem.

2018. febr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Most vagyunk túl egy inszemináción és az orvos mondta, hogy figyeljük a jeleket. De akkor nem törvényszerű, hogy menszesz előtt lesz bármilyen jel.
2018. febr. 9. 19:58
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Teszteltem már nemvárt előtt két nappal. Pozitív lett, majd nemvárt napján. 6hetes vagyok és egyenlőre az egyetlen tünetem a fáradtság.
2018. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát orvos ilyet nem mond! Az orvos tökéletesen tisztában van azzal, hogy premens és koraterhes (6-7. hét előtt) tünetek megegyeznek. Pontosabban hogy 6-7. hét előtt premens tünetek vannak.
2018. febr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 VeDi84 ***** válasza:
100%

Igaza van az utolsó válaszolónak.

Nemvárt előtt 4-5 nappal elkezdődött a mindjárt megjön érzés. Semmi más tünetem nem volt. Aztán késett, de a görcsök továbbra is megmaradtak. Álmomban sem gondoltam volna, hogy terhes vagyok, mérget mertem volna venni, hogy csak késik.

A többi tünet (nálam csak cicifájás és álmosság volt) nagyjából 6-7 hetesen jött.

38 hkm

2018. febr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 VeDi84 ***** válasza:
100%
Ja, azt elfelejtettem az imént írni, hogy mivel csak késésre számítottam, 6 nappal a nemvárt után teszteltem.
2018. febr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Sokak szerint nem lehet érezni a peteèrést sem! Én éreztem reggel, este akció, és köszöni szépen 10 hetes. 10 DPO CB teszt kimutatta :-) ennyit erről!
2018. febr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem érzékenyek voltak a melleim. Mikor levettem este a melltartómat, akkor azt hittem, megpusztulok, olyan nehéznek éreztem. Mivel már 5 éve vágytunk babára, és nekem is össze-vissza volt menzeszem, fel sem tűnt, hogy késik. 7 hetes voltam, mikor csináltam egy tesztet. Azonnal pozitív lett. Tipikus rosszulléteim sosem voltak, remélem, már nem is lesznek.

18hkm

2018. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Mindig össze-vissza jött meg, ezért konkrét napra sosem vártam (várom), csak már furcsa volt hogy túl rég volt meg... a 3. csík kb leugrott a tesztről
2018. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!