Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. terhességnél mikor vetted...

2. terhességnél mikor vetted magadon észre, hogy nő a pocakod? Kb. hány hetes terhes voltál akkor? Nem a környezeted, családod hanem te konkrétan mikor érezted?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy genetika, meg nem lehet általánositani. Csak kiváncsi vagyok. 6 hetes km:-)
2013. márc. 21. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
10 hetesen
2013. márc. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Most kb olyan 30-31 hetes vagyok és karácsonykor még a rokonok nem látták rajtam pedig már olyan 17-18 körül voltam azon a héten, én magamon kb a 15. hét körül vettem észre, hogy már nem olyan a pocim formája, a férjem is észre vette amit mutattam neki viszont ugye másnak nem volt olyan viszonyítási alapja, mint amit én láttam, éreztem magamon.

2013. márc. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm és várok még válaszokat:-)
2013. márc. 21. 13:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Olyan 12 hetesen, most vagyok 16, de szerintem még simán nem vennék idegenek észre ha pl fürdőruhában mászkálnék. Inkább hinnék azt, h na, jól bezabált a csajszi :)
2013. márc. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hat hetesen esténként úgy felpuffadtam, hogy félidős pocakot produkáltam, de mindez reggelre leapadt. Az igazi babapocak 12-13 hetesen kezdett látszani.
2013. márc. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Másodiknál nálam sokkal később látszott. Most 20 hetes vagyok, még mindig el tudnám takarni ha akarnám, 18 hetesen kezdett el konkrétan gömbölyödni. Elsőnél már 13-14 hetesen egyértelmű volt.
2013. márc. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Érdekes, mindenki azt mondja, hogy a második hamarabb látszik. Te vagy a kivétel kedves utolsó:-)))
2013. márc. 21. 15:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, 13-14 héten lehetett már látni hogy van valaki a pocakban:)
2013. márc. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!