Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek gyogyszer...

Terhes lehetek gyogyszer melett? Azaz Tri-regol mellett ugy, hogy kihagytam két szemet?

Figyelt kérdés
mostanában elég sürün van hányingerem mint pl-ul most is. Szurkál a hasam allja. Szombatra várom csak az a fura hogy nem fájnak annyira a melleim mint szokott menzi elött. De olyan gondom is van hogy ma voltam dokinál nem (nögyogyásznál) és irt fel egy gyogyszert mert állitolag fel vagyok fázva,de arra meg az van irva hogy terhesek nem szedhetik. Mit csináljak? Kérlek benneteket hogy segitsetek!!!
2008. okt. 27. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szia én már sokkal többet is kihagytam és mégsem sikerült a baba szerintem enem sok esélyed van arra hogy babás vagy
2008. okt. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ csak még annyi hogy a derekam is fáj meg a hőm is napok ota 37-37.2 között mozog
2008. okt. 27. 14:23
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos benne van a pakliban hogy terhes vagy, én is hagytam mmár ki gyógyszert és még nem lettem úgy terhes, de akkor is van rá esély hogy az vagy. Én a helyedben egyenlőre nem venném be a gyógyszert amit írt a doki.
2008. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Én sem tudnám ezt neked jobban leírni, mint ahogyan az előttem szólók tették.
2008. okt. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
szia. a gyógyszerrel mindenképp várj.Én igy lettem terhes.Csak én EGY szemet hagytam ki.Nem tudtuk hogy terhes vagyok,és beteg lettem.A doki irt ki rubophent,panadolt,és szedtem.Végül 10hetesen tudtuk meg hogy babánk lesz.
2008. okt. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!