Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Február 8 nem vártam. Mar...

Február 8 nem vártam. Mar szerdán halvany pozi volt a tesztem. Ma reggel ujra csinaltam ez is pozi lett. De megrémiszt ez az allando mindjart megjon erzes. Derék fájas es néha gyengén még a huvelybe is nyilal. Szerintetek mit tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés

2018. febr. 10. 12:49
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó

Hát engem 5 hetesnek kalkulál a terhességi naptár. De ez az érzés megrémiszt néha jön elő nem is görcs de furcsa kis nyilalások hüvelybe fura meg most olyan mintha székrekedésem lenne . Megilyedtem😢

2018. febr. 10. 21:09
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó menstruációd első napjától számolják a terhességet. Én aszerint 6+2 hetes lennék, de pontosan tudom mikor fogant a babánk, így csak 5+3 vagyok. Azért is számoltam ki, mert ilyen kicsi terhességnél 1 hét különbség sokat számít és hogy tudjon róla az UH-os orvos is, hogy kisebb, mint a hivatalos számítás szerint. Ne aggódj! Minden rendben lesz!
2018. febr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
3 vagyok most teszteltem megint negatív 😔😢
2018. febr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Azt hiszem egy ideig most nem fogunk próbálkozni 😔
2018. febr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Félre irtam nem 3 hanem 5
2018. febr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
O nagyon sajnálom. De tuti ossze fog jönni nektek is. Még én se bízom el magam mert szerintem megfog jönni valahogy ezt érzem 😢
2018. febr. 11. 21:16
 17/17 A kérdező kommentje:
Kedves 12 es. Akkor engem sem jol kalkulál mert nem középidőben volt pém lh teszt alapján 20. Ciklusnapon és ma vagyok a 17 dpo n
2018. febr. 11. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!