Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggel csont negatív teszt?...

Reggel csont negatív teszt? 13 dpo.

Figyelt kérdés

Most este is csináltam egyet, mert régen pisiltem és elkezdett fájni a cicim. Kb 30 mp alatt lett egy nagyon nagyon halvány csík, de egyértelmű és rózsaszín.

Azért ne éljem bele magam ugye?

Csinálok reggel megint, de létezik, hogy átver? Fél nap alatt termelődhet kimutatható hcg?


2018. febr. 7. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Létezni létezik de ritka. Ezen felesleges kattogni.
2018. febr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanigy volt 10dpo delutanra. Hajnalba meg negativ volt

Simán lehet

2018. febr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%

Ezért felesleges dpo-zgatni. Minden 2. nő átél kémiai terhességet (elkezdődik valami de nem ágyazódik be rendesen vagy nem fejlődik, megszakad, megjön a vérzés). Ha megvár az ember egy 1-2 napos késést a tesztelésnél, rögtön nő az esély hogy valós a terhesség.

Az orvosom mondta hogy ha a nők nem tesztelgetnének túl hamar, nem kellene annyi "vetélést" átélniük. (azaz nem szereznének tudomást kémiai terhességükről)

2018. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nekem nem pozitívból lett negatív, hanem fordítva.

Tudom, hogy nem kéne, de az ember türelmetlen. :/

2018. febr. 7. 19:47
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Aki lepontozott annak sajnos nem érte el a válasz az agyközpontját.

Kérdező, értem a kerdésed, és igen, lehet holnapra negatív ha kémiai terhesség.


Értő olvasás.....

2018. febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem "pontozgatok", de kedves utolsó

1. Mindenki maga dönti el,mit TUD elviselni, aki a negativ tesztet vagy cslódást nem, az nem tesztel vagy egyszer megszívja és leszokik róla

2.sztem elég nagylány a kérdező meg úgy mindenki,h tudja mit bír ki és tisztában van a kémiai terhesség lehetőségével..:)

De nem rosszból írom. Csak ez magánügy , meg nem is ez a kérdés.

2018. febr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Senkit nem pontozok le.

Igen, a kérdés az volt, hogy termelődhet vajon fél nap alatt kimutatható hcg?

Nagyon meg lehetsz keseredve, ha egy pozitív teszt hallatán, egyből kémiai terhességre gondolsz.

Ez akkor vágna ide, ha pozitívból váltana negatívra, vagy pozi teszt ellenére megjönne.

Nem szoktam menszesz előtt egy héttel tesztelni. A nemvárt előtt egy nappal szoktam, hogy tudjam, másnap várható e a vérzés. De köszönöm a te válaszodat is.

2018. febr. 7. 20:19
 8/12 A kérdező kommentje:
2018. febr. 7. 20:30
 9/12 anonim ***** válasza:

Sztem pozi lesz.

Utolso elotti vagyok, igazabol lehet h reggel épphogy nem volt még annyi, h mutasson vmit. Kovetkezo tesztnél meg épp annyi volt :)

2018. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Termelődik fél nap alatt annyi HCG, nekem mindhárom terhességemet a 12. nap délután mutatta ki a teszt. Reggeliből még - volt.
2018. febr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!