Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek teszteljek holnap...

Szerintetek teszteljek holnap reggel, facelle? Eléggé zavaros ami velem történik.

Figyelt kérdés

Január 12-én jött meg.


Január 27-én az az

16. ciklus napon éreztem az ovulációs fájdalmat (de nem annyira intenzíven mint szoktam, tehát kétes)


Másnap voltunk együtt. (17cn)


És február 1-jén is (21cn)


Február 7. (27cn)

Enyhe rózsaszínes folyás csak a WC papíron.

Mindjárt meg jön érzés.


Február 9 - 12 néha a WC papíron ismét a rózsaszínes véres nyálkás folyás.


Szombaton és ma is (32cn) fejfájás és hányinger...


Tegnap a Corax teszt délután negatív lett..


Ciklusom 30-35 napos szokott lenni...


Vélemények? Tapasztalatok??



2018. febr. 12. 12:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ismételd meg a tesztelést 😃
2018. febr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
Várd meg amíg késik és akkor tesztelj reggel. Előtte felesleges, főleg ha ilyen hosszú a ciklusod.
2018. febr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Igen, a tegnapi délutáni is volt, meg 2-3 naponta amúgy is érdemes.
2018. febr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#2 "várd meg amik késik"


Hát ez az h akár már ma is késhet..

Hiszen 30 max 35 napos szokott lenni a ciklusom.

És ma 32.ik napon vagyok.


De akkor majd veszek tesztet és holnap reggel megcsinálom... :)

2018. febr. 12. 13:05
 5/21 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy valójában mikor volt ovud. Mert ovuláció utáni nap elég netszes teherbeesni. Ugyanis egy petesejt 12-24 óráig termékenyíthető meg, de sokszor a 24 óra végén már elöregedett. Előtte ha 2-3 nappal is együtt voltatok az az esélyesebb inkább.
2018. febr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Hát igen... Ezt is tudom :)

Azért is írtam h kétes az a nap. Vagy ha jól is éreztem akkor lehet csak pár nappal később volt a tüszőrepedés ezt ugye nem tudhatjuk..

Engem ami zavar az a rózsaszínes véres nyálkás folyás.. H mi a csuda lehet ez...

Nézem itt neten is össze vissza a cikkeket, hozzászólásokat de nem igazán találtam rá választ.


Reméltem h hátha valaki járt így vagy hasonló helyzetben h mi lehet ez... :/

2018. febr. 12. 13:14
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a leghosszabb ciklust kell figyelembe venni. Ha neked akár 35 napos ciklusod is volt már, akkor ki kell várni a 35 napot. Én várnék addig a teszttel.
2018. febr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Én holnap tesztelnék, már ki kell mutatnia, nagyjából szombaton kellett volna megjönnie, ha jól számolom!
2018. febr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Vagyis 5-ös vagyok:).
2018. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha a feltételezett ovud 27-én volt és gondolom a rózsaszín folyásból beágyazódásra gondolsz, akkor a tesztnek már pozitívnak kell lennie. Ha a teszt negatív és következő hónapban is csak ilyen gyengén menstruálsz, akkor menj el orvoshoz. Egy-egy alkalommal lehet enyhébb a vérzés, de többször egymás után már lehet gondra utal.

2018. febr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!