Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt nem kellene már...

Nemvárt előtt nem kellene már halványan látszódnia a csíknak a teszten?

Figyelt kérdés
Általában 27-28 naposak a ciklusaim, de mivel 25 napos is előfordul, így teszteltem (25. napon), de negatív. Nem hiszem, hogy korai volt, mert ha terhes lennék legalább ha halványan is, de látszódna valami, nem?
2018. febr. 12. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltetlen ha kesobb volt a peteeresed. Nekem elso baba 6 nap keses utan eros pozitiv volt, masokdik 3 nap keses utan epp hogx lathato..
2018. febr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy az első is írja,nem feltétlenül.Minden szervezet màs ütemben termeli a hcg-t,és a valós fogantatàs időpontjàt kb.csak az isten tudja.
2018. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2018. febr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazoltan tudtam mikor volt a tuszorepedesem megse mutatta ki se 14 se ra 15 napra, csak 17.re
2018. febr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem vár elött 1 nappal abszolút negatív tesztem volt, aztán nemvàrt napján halvány pozitív. Utána szèpen erősödött.
2018. febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor még van remény :)
2018. febr. 13. 05:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!