Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor early ez pozitív...

Predictor early ez pozitív lenne? Nem várt napján! Tegnap facelle negatív lett.

Figyelt kérdés

Időben ki jött a csík, csak ahogy teltek a percek egyre erősebb lett a vonal...


Lehet ez csak a reagens helyett? Vagy száradási csík?


[link]



2018. febr. 14. 07:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/90 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen halvány sem nega sem pozik voltak aztán erősödött. Remélem neked is jó lesz a vége mindenképp írd majd meg mi lett végül nagyon szorítok!
2018. febr. 25. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/90 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el másik orvoshoz. Akinél voltál úgy tűnik nem vett komolyan.
2018. febr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/90 A kérdező kommentje:

Na úgy néz h a 48ik ciklusnapon azaz ma meg jött....

Lehetséges h csak nem volt peteérés mert mint írtam is, csak enyhén éreztem nem olyan intenzíven mint szoktam. Valószínűleg ez lehetett a gond.


Predictor early meg X-epil t többet soha nem veszek mert időn belül meg jelent rajtuk a rózsaszín halvány csík. Aztán hiába tesztelgettem én utána többször más tesztetekkel azok full negatívak voltak.

2018. febr. 28. 11:24
 84/90 anonim ***** válasza:
Sajnálom! De majd legközelebb. Megmondom őszintén, hogy van már egy kislányom és most is várandós vagyok. Mindegyik teszt jó, hogy “időben” kell csinálni, nem túl korán. Nyilván rendezetlen ciklusnál nehéz, de az ovulációs tesztet nagyon ajánlom Neked. Netről elvileg lehet rendelni olcsóbban. Drukkolok!
2018. febr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/90 A kérdező kommentje:

Van már 2 gyerkőcöm :)

Ovulációs tesztet csináltam sokáig anno, de mindig meg is szoktam érezni annyira intenzíven szokott fájni. :)

2018. febr. 28. 13:00
 86/90 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, ha megérzed! Akkor hallgass arra és sikerülni fog!
2018. febr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/90 anonim ***** válasza:
Nem vár napja utáni reggelen ez a teszt nekem is ilyen alig látok valamit csíkú lett. Vettem dupla x-epilt egyiket 2 nap késés, másikat 3 nap késés után megcsináltam és mindkettő negatív. De folyton hányingerem van. Fáj a fejem, aludni akarok mindig ... nem értem. Várok még, hátha jó lesz! Sok sikert a továbbiakban. Nekem is van már nagyfiam (10 éves). Hajrá csajok!
2018. márc. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/90 A kérdező kommentje:

Hát tegnap lehet elszóltam magam.. Azt hittem végre már meg jött rendesen..

De hát épp h csak valami van..

2018. márc. 1. 12:27
 89/90 anonim ***** válasza:
En a helyedben kernek egy beta hcg tesztet verbol.. hogy kizarjak a mehen kivuli terhesseget. Jobb a nyugalom es inkabb menj el feleslegesen mint baj legyen kesobb
2018. márc. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/90 anonim ***** válasza:
Az első nekem is ilyen volt nem várt napja után, ma reggel 32. napon vagyok , tehát 4 napja késik és kicsit erősebb, nem kell forgatni és lefényképezhető. Talán lesz valami.
2018. márc. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!