Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciszta mellett terhesség?

Gamegirl kérdése:

Ciszta mellett terhesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy olyan probléma lenne, hogy hétfőn voltam nődokinál mert babát szeretnénk párommal. Vannak tüneteim amik arra adnak okot hogy azt gondoljuk, hogy terhes vagyok. PCOS-em van ezért kicsit hihetetlen hogy sikerült de olvastam hogy nem lehetetlen egyáltalán. Az orvosom pofán röhögött hogy biztos nem vagyok az... megvizsgált hüvelyi ultrahanggal ahol észrevette hogy a szokásos kis apró ciszták helyett most a bal oldalon van egy 51mmx35mm-es. Totálisan elásta a helyzetemet annyira drasztikusan vázolta fel e helyzetet hogy sírtam hétfőn bőven sokat (plussz kikészítettem a páromat hogy mert így most biztos el fog hagyni és bármit mondott nem hittem neki mert azt éreztem nem vagyok nő és nem fogom tudni neki megadni a babát). Nincs kizárva a terhesség ma voltam vérvételen mert még ha van is korai terhesség és uh nem látott semmit (bár nem is nagyon láttam rajta azt hogy akarna látni bármit csak azzal a cisztával foglalkozott). Tüneteim: reggeli hányinger szédülés de ha napközben nem eszek eleget akkor is előjönnek ezek, fáradtság, sokat vagyok éhes és fájdalmas éhségérzet, kemeny a hasaljam a melleim szakadnak le meg is nőttek plussz nagyon erősen erezettek. A doki azt mondta hogy a ciszta mellett ha van is baba nem érdemes megtartani stb... meg hogy a mellfájdalmon kívül minden más lehet a ciszta miatt is... elvette mindentől a kedvem és nagyon belém hozta a parázs! Eredmény csak hétfőn lesz... kinek vannak ezzel kapcsolatban tapasztalatai?

2018. febr. 14. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinalj égy tesztet.az a legyorsabb es kiderult ott hogy van baba vagy nincs
2018. febr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Tesztelj és kiderül!

viszont PCOS miatt sem kell elásnod magad. Ezzel együtt jár az inzulinrezisztencia, és ha az kezelve van (sport, diéta és ha kell gyógyszer). Egy 3 pontos cukorterheléses vizsgálattal kezdj, ahol inzulint is néznek.

2018. febr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is Pcos vagyok és IRes, plusz pajzsmirigyes és a 2.babánkat várom spontán. Mindenképpen nézess 3 pontos cukor és inzulin terhelést, hormonsort (Tsh mindenképpen). Nekem enyhe IRem van, ami okozza a Pcot, és 2x500 Meforal után a 2.hónapban szép 30 napos ciklusaim lettek és megfogant a kisfiam. A másodikra igaz vártunk 1.5 évet, mert a szülés után nem rendeződött a hormonháztartásom. De vegyél egy tesztet, mikor volt az utolsó mensid? Ha eltelt 30 nap azóta, ki kellene mutatnia.
2018. febr. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!