Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet az, hogy egy több...

Hogy lehet az, hogy egy több napos vérzés során nem távozik a beágyazódott zigóta?

Figyelt kérdés
Ugyanis hallani elég sok olyan esetről, ahol az első vagy akár több hónapban még megjön a terhesség elején.
2018. febr. 15. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem a vérzés más eredetű, nem a mehnyalkahartya válik le. Simán lehet más oka is, aminek nincs a mehhez köze, ergo nem befolyásolja a terhességet
2018. febr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. És milyen okai lehetnek ennek?
2018. febr. 15. 11:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Majd a nőgyógyász adott esetben diagnosztizál, ne játssz orvost
2018. febr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, megyek az orvoshoz. Bár kíváncsi vagyok mit írtok. Első hozzászóló értelmes válaszát köszönöm. Egyébként a pecsételés teljesen elmúlt azóta hál'Istennek.
2018. febr. 15. 23:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindkét valaszado en voltam és a második is pont ugyanolyan értelmes, mint az első. Terhes nő orvoshoz fordul vérzés esetén, nem interneten keresztül kér diagnózist
2018. febr. 16. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor te meg minek írkálsz, ha nem tetszik a helyzet! Nem kell!
2018. febr. 16. 10:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Huh, de bunkó vagy.
2018. febr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!