Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt valaki vérzést...

Tapasztalt valaki vérzést beágyazódáskor?

Figyelt kérdés

2018. jan. 27. 22:49
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
22%
Nem. Ezt hat beágyazódás után mondom. (Három gyerekem született meg).
2018. jan. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
75%
A nemvárt előtti pecsételésből nekem mindig menstruáció lett végül, pedig én is próbáltam mindig beágyazódási vérzésben reménykedni. Sikeres ciklusban nem tapasztaltam vérzést.
2018. jan. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
Nem
2018. jan. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
100%

Én..

De csak annyit, hogy amikor pisilni mentem megtöröltem, barnás lett..


Nekem mindigg így kezdődik a mensi, igy el is könyveltem, hogy megjött...

Csodálkoztam, mert 4 nappal korábban, mint kellett volna..

Feltettem egy tampont, mert mentem dolgozni..

Mikor mentem volna cserélni délelőtt, csak a felülete volt színes... Minden szokásos pms tünet ugyanolyan volt...semmi változás nem történt, ezt leszámítva

Szóval nem jött meg..


És azóta sem..


Viszont, amikor a következő menzeszemnek kellett volna jönnie ugyanezt tapasztaltam...de csak barna a papíron, fehérneműn nem is..

Nem volt baj...


Félidős vagyok most

2018. jan. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 A kérdező kommentje:
Peteérés után 9 és 10 napon vagyok és enyhe vérzésem van. Korábban ilyen sose volt.
2018. jan. 27. 23:15
 6/67 anonim ***** válasza:
17%
A beágyazódásos vérzés, amellett,hogy ritka, mint a fehér holló, 1-2 csepp, max. egy pötty a bugyin, vagy a wc papíron. A gyenge vérzésből szerintem menstruáció lesz inkább. A beágyazódásos vérzést az okozza, hogy a mikroszkopikus méretű zigóta befúrja magát a méhnyálkahártyába, azaz kb. egy tűszúrásnyi a "sérülés",így ennek a vérzését képzeld el mennyiségként.
2018. jan. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 A kérdező kommentje:
Igen, ezt elméletben én is tudom. Remélem nem valami hormongond okozza:(. Még szívesen olvasnék tapasztalatokat.
2018. jan. 28. 01:48
 8/67 anonim ***** válasza:

4 es vagyok.,

6. Jól írja. Az én példamból is látszik...


Alapvetően nekem ez akkor hétfőn volt, és csütörtökön halványat teszteltem.. Lhamarosan kiderül, minokozza...

Hiszen ahogy írtad hormoningadozástól is lehet



Drukk

2018. jan. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim válasza:
100%
Na akkor en leszek a kivetel itt. Onnantol kezdve h beagyazodott, 3 honapig barnas verzesem volt. Egyfolytaban. Alacsony hormon okozza. Elso terhesseg volt, nagylanyom most volt 14. Fiamnal nem tapasztaltam ilyet.
2018. jan. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 A kérdező kommentje:
Csináltam most reggel egy teszt és halvány pozitív. Most akkof mit csináljak?
2018. jan. 28. 07:34
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!