Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 napja kesik a menstruaciom....

9 napja kesik a menstruaciom. Mindig ovszerrel vedekezunk szerintetek mi lehet a baj? Szedtem antibotiumot is mert vesemedence gyulladasom volt.

Figyelt kérdés
Utoljara januar 1. Volt mensturaciom... nagyon felek. Segitsetek!
2018. febr. 16. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
És mit gondolsz az antibiotikumról? Hogy tönkreteszi a kotont vagy hogy terhes leszel tőle?!! Az égvilágon semmi köze nincs egyikhez se. Vegyél tesztet. 100%-os védekezés nincs.
2018. febr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az antibiotikum kúrától késhet,meg magától a gyulladástól is.De azért tesztelj egyet.
2018. febr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Antibiotikumtol keshet, nekem ket hetet tolta el egyszer. Ettol fuggetlenul a teszteles nem art, ha lehet esely terhessegre.
2018. febr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A vesemedence gyulladás komoly betegség szerintem képes bele zavarni a ciklusodba pláne ha antibiotikumot is szedtél. Nekem egyszer két hetet késett mi is óvszert használtunk és nem voltam terhes. Erre nagyon pici az esély szóval nyugi.
2018. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi lesz a neve a babának kitaláltátok már?
2018. márc. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem lettem terhes :))
2018. ápr. 20. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!