Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pontosan azon a napon...

Ha pontosan azon a napon voltam együtt a barátommal, amelyik nap reggelén véget ért a menstruációm, teherbe lehet esni? És mekkora ennek az esélye? 28 napos ciklusaim vannak!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Átlagosan 5- 6 napos a menzeszem.

Tegnap reggel múlt el nekem, és este együtt voltam a barátommal, aki belém élvezett, mondván, ebben az időszakban még lehetetlen a megtérmékenyítes, hiszen ma ért véget a menstruációm, így biológiailag lehetetlen és kész...

Azt szeretném kérdezni, hogy ez MENNYIRE MEGBÍZHATÓ állítás?

Félre értés ne essék, nem, nem vagyok gyerekellenes, én is szeretnék majd gyereket, DE jelenleg Iskolába járok, anyagilag sem vagyok független, nem igazán jönne jól most egy váratlan terhesség, bár sokan írták máshol is, hogy a menzesz alatt és után pár nappal még nem is lehet teherbe esni..



2018. febr. 11. 12:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez semennyire nem megbízható állítás. A ciklusod bármely napján teherbe tudsz esni, csak az esélyek nem egyformák. Nem te lennel az első, aki a menstruáció végén esik teherbe. Nem tudhatod, mikor van peteérésed. Ha pár nap múlva lesz, azt a bent maradt spermiumok szépen megvárják. Még az is kockázatos, ha megszakítjátok az aktust, mert az előváladékban is lehetnek élő spermiumok. De így, hogy beléd is élvezett... Én be lennék tojva.


A barátod nagyon felelőtlen, és még buta is. Te pedig túl hiszékeny vagy. Illene tisztában lenni a tested működésével, és tudnod kellene, hogy ha nem akarsz gyereket, akkor MINDIG kell védekezni.

2018. febr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Úristen! Köszönöm szépen a választ...szóval lehetséges simán így is, hogy gyerek lenne belőle?

És Te most mit tennél a helyemben..? 24 órás, 48 órás...?

Ez még nincs 12 órája sem, hogy megtortent. Abortuszt sem szeretnék soha..

2018. febr. 11. 12:18
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Esemény utáni tablettát kell íratnod,az 72 órán belül kell bevenni.
2018. febr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég de hülyeség ez!

Nem minden nőnek közepidőben van peteérése, ráadasul BÁRMIKOR lehet extra peteérésed. Orgazmuskor pedig nagyon sok nőnek van.


Hát 72 órás tabiért mehetsz is, a srácot meg cseszd le amiert így átvert.

2018. febr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen vennék be a helyedben esemény utáni tablettát... Bár lórugásnyi hormont tartalmaz, de mégis kisebb rossz, mint egy abortusz. Arra készülj, hogy ha beveszed, akár egy fél évre összezavarhatja a ciklusodat. Én egyébként elhagynék egy olyan "férfit", aki ennyire buta és tudatlan. Mennyiből tartana felhúzni egy gumit, most komolyan? :/ Neked lesz nagyobb gáz, ha terhes leszel, nem neki.
2018. febr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem a menszesze utolsó napján lett terhes. Nem védekeztek.
2018. febr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, ez abszolút nem hangzik biztatón...

Abszolút gyógyszerellenes vagyok, azt meg pláne nem szeretném, ha össze zavarná a ciklusomat, hiszen végre beállt és mostmar napra pontosan jön meg szinte...

Köszönöm a válaszokat.

2018. febr. 11. 13:22
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt az élö példa. Én pont a havim utolsó napján estem teherbe. 2* is, a fiam 8 lesz májusba. 2 éve elhalt terhesség lett. Most harmadjára remélem ismét összejön a baba a havim utolsó napjából.

Csak a nagykönyv szerint van a ciklus 14.napján pé. Anno mi mikor abban az időben próbálkoztunk sokáig nem jött össze, azt hittem nem lehet gyerekem. Aztán úgy álltunk hozzá,h akkor a havim idején is kipróbáljuk. Az idő minket igazolt. A ciklus 5-7.napja nálam tuti.

Vegyél be esemény utánit. Lehet neked fél időben lenne,de látod nem biztos.

2018. febr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Végül tabletta lett, vagy majd meglátjuk 2 hét múlva?
2018. febr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is a menzeszem utolsó, azaz 5. napján lettem terhes anno a fiammal. Ő most már 17 éves múlt...:-)Szóval, nem igazán lehet kiszámítani minden hónapban a peteérés pontos időpontját, mert vannak extrém időpontban bekövetkező peteérések is.
2018. febr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!