Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Párommal tegnapelőtt szeretkeztünk,óvszerrel,de ő óvszerrel sem megy el bennem soha,viszont mikor kihúzta,láttuk,hogy volt egy kisebb szakadás az óvszeren,nem nagy,de azért volt.Kicsit megijedtem,hogy előváladék így valószínű került belém,és tisztában vagyok vele,hogy attól is lehetek terhes.Ciklusom 28.napján járok,még nem aggódok,általában 31-32.napra jön meg.Így van esély szerintetek?Őszintén olyan nagyon nem vagyok megijedve,ugyanis nem tartom ezt annyira esélyesnek,ezért nem is vettem 72 órás tablettát,de kíváncsi vagyok a véleményetekre.



2018. febr. 16. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A párod el sem élvezett, és a ciklus 28. napján vagy. Nagyon kicsi az esély a terhességre. Nyilván nem nulla százalék, de én emiatt nem tenném tönkre a hormonjaimat egy esemény utáni tablettával.
2018. febr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nemsokára új ciklus indul. Ilyenkorra már túl vagy a termékeny napokon.


Max 2% ha nagyon pehhes véletlen hozza össze a dolgot.


Én sem aggódnék.

2018. febr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!