Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha végig...

Lehetek terhes, ha végig rajta volt a gumi és nem is szakadt ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátommal kb. 1 hónapja élünk szexuális életet (vele is vesztettem el és akkor) és rendesen védekeztünk (Durex Classicot használunk). Múlt hónapban is megjött rendesen és egyelőre nem késik (héten kell megjönnie, de pontosan nem tudom, mikor). Ma reggel viszont felkeltem és fájt a hasam (azóta is amúgy) és nagyon félek a terhességtől.. Tudom, hogy nem (csak) ez a tünete, de akkor is félek. Vagy lehet, csak a stressztől? Ilyenkor mindig izgulok, hogy "Mikor jön már meg?"... Vagy a közelgő mensi?

Szerintetek mennyi az esélye, hogy terhes vagyok?


2018. febr. 13. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Az eselye nulla. Az ovszer teljesen biztonsagos.
2018. febr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha normálisan használjátok a gumit, 0 az eésélye... de te minek szexelsz, ha nem vagy kész rá?!
2018. febr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazából a szexre késznek érzem magam, csak a terhességre nem.. Szóval csak kérdeztem, hogy így mennyi az esélye. De köszi azért a válaszokat <3
2018. febr. 13. 15:25
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem, de ennyire nem kéne parázni, így hogy élvezed?
2018. febr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha ennyire parázol a terhességtől, akkor hogyan engeded el magad? Az a fél órácska 'jóérzés' megér pár heti idegeskedést majd minden hónapban?


Figyelj, ha mindenre odafigyeltek, nem rakja be gumi nélkül, nem szakad ki, nem nyúlkál fel spermás kézzel stb., akkor nem fogsz teherbe esni. Ha kiszakad a gumi, és azonnal veszel be eseményutáni tablettát, akkor is csökkented a teherbeesés lehetőségét.

Ha mindenre odafigyeltek, akkor kár idegeskedni!

2018. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Annyit hozzáfűznék, ha ki is szakadna, a zuhanyzás semmit nem ér, ugyanúgy terhes lehetsz! Ez a hülyeség valamiért terjed a korosztályodban.


Ha a gumi nem szakad ki, nem lehetsz terhes, de ha ennyire bizonytalan vagy, az aktus után engedjetek bele vizet, és rögtön látszik, hogy ereszt valahol. Ebben az esetben pedig marad az esemény utáni sajnos.

2018. febr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondolsz, hogy azert faj a hasad, mert meg fog jönni? :D
2018. febr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nulla a terhesség esélye. Szerintem a közelgő mensi miatt fáj a hasad,vagy meg amúgy vírus is van felénk,lehet beteg leszel.(:
2018. febr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehetsz terhes. És nem tudom,hogy hány éves vagy,de már tiniknek is írnak fel gyógyszert,lehet azzal jobban járnál és akkoe nem paráznál
2018. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem lettél terhes?

Érdemes felfújni egyébként a gumit akció után, hátha az megnyugtat.

2018. febr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!