Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik a menszeszem....

5 napja késik a menszeszem. Csináltam 2 tesztet és negativ lett. Lehetek attol még terhes?

Figyelt kérdés

5 napja késik a menszeszem. A férjemmel pont ovukor voltunk egyûtt és most ebben a honapban nem akar megjönni. Semmi tûnetem nincs egyantalán. Nem is érzem hogy megfon jönni. Teszt is negativ.


Lehetek ettöl még terhes?



2018. febr. 17. 14:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Amíg nem jön meg,van remény.Nekem 8 napja késik.Nincs tünetem,se pozitív tesztem.:(
2018. febr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az igen. Nekem sem! ;( Szoritok neked! ;)
2018. febr. 17. 14:35
 3/14 A kérdező kommentje:
Én hétföig várok ha nem jön meg addig elmegyek akkor dokihoz. Az elsö terhességemnél ilyenkor már pozitivat tesztelmet és menszesz környékén görcsölgettem most meg semmi...
2018. febr. 17. 14:37
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
5 nap keses utan ki kell hogy mutassa a teszt ha terhes vagy. Mikor teszteltel utoljara?
2018. febr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Dettó.Nálam is bőven voltak tünetek.Viszont várok a hónap végéig az orvossal mindenképp,kivéve ha lesz valami panaszom.
2018. febr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én ma teszteltem és negativ. Hétfőn kérek a dokihoy időpontot. Amugy van olyan ha későn àgyazodik ve akkor ki sem mutassa még.
2018. febr. 17. 15:52
 7/14 anonim ***** válasza:

Annyival később nem ágyazódhat, mivel nem végtelenségig marad termékeny a petesejt és a spermiumok is elpusztulnak. Amennyiben változó ciklusaid vannak lehetett későbbi peteérésed, de, kötve hiszem, hogy egy héttel később lett volna. Ha szabályos ciklusaid vannak, akkro szinte kizárt, hogy terhes lennél, mert akkor pontos az ovud is.



Ovu utáni szakasz a luteális fázis állandó. +-1 nap az eltérés maximum. Tehát, ha tudod az ovud napját, mert nézted teszttel, akkor kizárt, hogy egy héttel később foganjon a baba.


Szóval , ha szabálytalan a ciklusod lehet reménykedni, egyébként nem látok rá sok esélyt.


Azért drukkolok, hátha csak lassan termelődik nálad a hcg :)

2018. febr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen 3 honapig 31 napra jött meg utàna 1* 27 napra aztán 2 hobapot 29 és most semmi. ;(
2018. febr. 17. 22:49
 9/14 anonim ***** válasza:
Hány napja volt ovulációd?
2018. febr. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem csak középidőben lehet teherbeesni.
2018. febr. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!