Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy hete kesik a menszeszem...

Egy hete kesik a menszeszem de a teszt negativ. Van okom az aggodalomra hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Mar egy hete kesik a menszeszem de mar ket teszt is negativ lett. Nem erzek semmilyen tunetet, vagyis hanyinger vagy szedules.Van feher folyasom.

2016. ápr. 22. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Késés, kimaradás akár, bármikor lehet.

Ha nem védekeztek, van rá okod, igen.

Tesztelj egy hét múlva újra.

2016. ápr. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi nem védekezünk, babát szeretnék, mégsem voltam terhes, mikor sokat késett, és a tesztet negatívak lettek. Nagyon csalódott voltam, de be kellett látnom, hogy ez most más, és így is, meg úgy is el kell menni dokihoz.

Megborult a hormonháztartásom, kaptam gyógyszert, hogy megjöjjön, és újra próbálkozhatunk.


Ha a teszt még mindig negatív, akkor nem vagy terhes.

Elég ha itt körbenézel, a legtöbben már 2-3 nappal a nem várt előtt pozitívat tesztelnek. Kizárt, hogy egy hét után ne mutassa ki. (Illetve van, de ez egy a millióból.)

2016. ápr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!