Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs egyáltalán peteérésem...

Ha nincs egyáltalán peteérésem csak a closti kúra segíthet?

Figyelt kérdés
Helyzetem bonyolult..évek óta össze vissza van meg.van hogy két három hónap kimarad.már régwbben vizsgáltak hormonpkra akkor minden ok volt mégis csak lombikkal született 4év után gyerekünk.Most szeretnénk testvért.Tavasztól 7hónapig nem volt menzim,doki adott Noretisteront attol megjott egyszer de azóta 3 hónapja megint nincs semmi.jövö 7en endokrinológ leveszi PCO-ra a vért.ha az is negativ lesz és szeretnpnk babát akkor csak a closti kúra segít?mert azt ha jól tudom csak egykét hónapig lehet?és az kevés idö hogy összejöjjön a baba.Milyen tabik vagy bármi lehet még peteérésre?
2018. febr. 18. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem errol legpontosabban az orvosod tud neked felelni, en csak annyit javasolnek, hogy ne huzd az idot az ilyen homeopatias szrok alkalmazasaval, mert humbuk, es kozben repulnek az ember felett az ertekes napok, hetek, honapok. sok sikert nektek.
2018. febr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen elso sorban clostival kezdenek.. utana mar erosebb hormonok vannak erre. Injekció formájában. A closti meg nem rossz dolog. Legalabbis en annak koszonhetem h vegre lesz gyerekünk. Es semmi karos hatasa nem volt ,2.kúrában sikerült. Csak kellett mellé progeszteron kapszula. :)
2018. febr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen..meglátom mit mond a doki...elöször kivizsgálnak PCO-ra de szeri tem a closti utána fog kelleni
2018. febr. 20. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!