Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pcos-s vagyok, clostilbegy...

Pcos-s vagyok, clostilbegy szedtem (1. kúra).10én volt peteérésem, volt tüszőm (uh-n követve)?

Figyelt kérdés
Mára szúrkálgat enyhén a hasam, észre vettem a napokban, hogy a mellbimbóm ha hozzáérek fáj és az ébredési hőm nem volt azóta kevesebb, mint 36.6-7-8 délutánra 37.2 általában. 24.re nem várom. Bújkálhat bennem valami, esetleg valaki? Szerintetek?

2015. febr. 18. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem. Mivel a PCOS kezelésében NEM szerepel olyan gyógyszer, ami csak plusz cisztákat gyárt, sőt, káros, ezért ezt nem tudhatjuk, nálad mit okoz. Én speciel olyan orvost keresnék,aki ismeri a problémám és kezelni is tudja. Aki nem ismeri a ciszták okát, az ír Closty-t pcos-re. Nem hiteles az orvosod, sajnálom. Őszintén remélem, hogy te leszel a kivétel, aki a félrekezelés ellenére babát vár!
2015. febr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát azt én is remélem! Köszönöm
2015. febr. 18. 10:41
 3/6 anonim ***** válasza:
A kivétel erősíti a szabályt, húgom szintén pcos-sal második closty kúra után megfogant, nemsokára 4 éves a kislánya. De ez tényleg nem a helyes kezelés, válts orvost! De azért drukkolok! Remélem babóca :) majd írd meg!
2015. febr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szurkolást!:) ma voltam megi t huh-n azt mondta az orvos, hogy volt peteérésem, de még nem látott azon kívül semmit, hogy a nyálkahártyám 11mm. 24én nem kéne, hogy megjöjjön:)
2015. febr. 19. 15:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi lett kedves kérdező?
2015. febr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs mensi csak egy negatív teszt és cicifájás.. Már görcsölgetésem sincs.. Ugyhogy egyenlőre foggalmamnincs.. :):(
2015. febr. 27. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!