Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi okozza ezt a szúrkálást...

Mi okozza ezt a szúrkálást ovuláció után 1-2 nappal?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Ovu óta szúr a jobb oldalam a petefészkemnél. Ez mitől lehet? Lehet hogy végre sikerül majd..? Vagy esetlen a klion kúptól van? Szombat este kezdtem el a kezelést. Csüt péntek volt pozi az Ovu teszt. Szombat délelött is pozi. Viszont délután már negativ. Vasárnap is negativ. Csüt este meg szombat reggel voltunk együtt.Pénteken szúrt feszült a hasam alja.Alig birtam ülni is. Szombaton is. Most viszont csak szúr... nem vészes de érzem. Valaki volt/van még igy? Vagy mitől lehet? Felfázva nem lehetek. Vasárnap reggelre 36.9 lett a hőm. Ebből gondolom hogy megvolt a tüszőrepedés mert szombaton 36.5 volt. Ma reggel viszont vissza esett 36.5re. Szerintetek? Mitől lehet ez a szúrás? Olyan jo lenne ha nem kúptól...

Olyan butyutának érzem magam..

Köszönöm a válaszokat.


2018. febr. 19. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
A szurkálás ezer dolgot jelenthet, mivel a női testben rengeteg minden végbemegy egy ciklus folyamán. Kezelés és simán ovu is okozhatta, ne éld bele magad terhességbe egy szurkálástól mert nagyon nagy csalódás lehet a vége.
2018. febr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Dehogy. Nem élem bele magam. A méhszájseb miatt lett baktériumos fertőzésem..és én ez miatt ugy érzem nem lehetek az... majd ha esetleg elmúlik... de aztán kitudja...jövő hétvégén kiderül.

Azért köszönöm a választ.

2018. febr. 19. 18:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem minden hónapban szúr az egyik petefészkem 1-2 napig, kb 20 éves korom óta. Általában fájdalmasabb, mint a menses első napjai. Egyszer nézettem, jókora tüszőket látott az orvos, nem csoda, hogy középidős fájdalmakat váltott ki. De így legalább tudtunk időzíteni, nem is váratott sokat magára egyik gyerkőc sem. Érdekes, hogy amikor az 1. babát terveztük, 3 hónapig a bal oldali petefészek fájt, 4. hónapban a jobb, akkor lettem terhes. A 2. baba egyből összejött, akkor is a jobb oldalon fájtam.
2018. febr. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sokszor szurkalt a petefeszkem ovu utan.A legerosebb gorcsoleses szurkalodas pont akkor volt mikor ossze jott a baba.DE ezzel nem akarlak biztatni, mert volt hogy felfazastol volt hasonlo tunetem.

A hod alapjan valoszinuleg nem volt szombaton ovud..lehet ma reggel probalkozott ujra a szervezeted, ha holnap felugrik legalabb 36.9-re es fent is marad tartosan akkor vagy tul az ovulacion.Es utana mar tenyleg szurkolhatsz, hogy osszejott e a baba.

2018. febr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szmbaton 36.5 volt vasárnap reggel ugrott fel 36.9re. Es vasarnapra az ovu teszt is negativ volt ugyhogy biztos akkor volt a tüszőrepedésem.

Hát minden esetre azért kiváncsi vagyok most a két peteérésböl elkaptuk e legalább az egyiket..

2018. febr. 22. 18:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Mered azóta is a hod? Ma mennyi volt?Nekem pld úgy nézett ki a grafikonom mindig mint valami hullámvasút.de terhesen szépen fent maradt a hom. Nem lehet hogy a beagyazodasi hőleesre gondolsz, hogy neked az most van nálad?

Mi 2evig próbálkoztunk.Ennyi ideig mertem a hom, sokszor volt úgy hogy pozitív volt az ovu teszt, leesett a hom aztán felugrott és újra leesett és újra pozitív lett az ovu teszt nagy vadászat volt mire össze jött a baba :-)De ha így ugrál a hod jobb ha tesztelést nem hagyod abba csak ha a hod legalább 4-5napig fent marad és nem esik le újra . szabályos a ciklusok?

2018. febr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mérem azota is. Minden reggel egy tizedet emelkedett eddig vasarnap ota. Most is feszül a hasam alja mintha meg akarna jönni.. de az ovu teszt negativ. Meg még van 1 hetem mensziig. 4.körül várom vagyis jó lenne ha nem jönne.
2018. febr. 23. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!