Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció előtt 5-6 nappal...

Ovuláció előtt 5-6 nappal látható ultrahangon hogy lesz-e peteérés?

Figyelt kérdés
Ma megyek ultrahangra és félek hogy túl hamar lesz a vizsgálat ma vagyok 13. Ciklus napon 31-32 napos a ciklusom

2018. febr. 19. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A tüsző ált. 20-22 mm-esen reped meg és napi 1-2 mm-t nő.

Ha neked 31-32. napos a ciklusod, akkor kb. 17-18. napon van ovulációd.

13. napon akkor még csak egy kb. 10-12 mm-es tüszőnek kellene lennie, amiből akkor még nem nagyon mondható meg, hogy mi lesz belőle.

De ha direkt azért mész, hogy megnézzék van-e ovud, akkor úgy is visszarendelnek és a sorozatos vizsgálatból látják majd.

2018. febr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen latszani fog. Ha nem latszik az nemjó. Mivel mar kell legyenn növekvő tüsző! Legalább 10mmes
2018. febr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megjöttek az orvostól 20* 22mm tüszőt lát , a méhnyálkahártyám vékony, csütörtökön megyek vissza újabb ellenőrzésre. Azt mondta vastagodnia kell a méhnyálkahártyának.
2018. febr. 19. 17:19
 4/7 A kérdező kommentje:
25-én lenne ovulációm , addig mèg megvastagodhat ugye a méhnyálkahartyám? 6 mm most jelenleg 20*22mm tüszővel
2018. febr. 20. 19:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem ertem miert mondta h rossz. Ilyenkor 6-7mm a normalis mivel ovuláció UTÁN indul igazán növekedésnek, mert a progeszteron segíti ebben.:) nekem 4mm volt tuszorepedes napjan, na az vékony és mégis abban a ciklusban sikerult.:)

36+3hkm

2018. febr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, most kezdtük el a baba dolgot, fogalmam sincs hogy működik. Olvasgattam ezt azt. Pl azt hogy 20* 22 mm tüszőnek már repednie kellene, mèg pár napig biztos nem fog, holnap derül ki az UH-n. LH tesztek még nagyon halványak. 8. Ciklus naptól csinálom, ez az első hónap îgy hamarabb kezdtem.
2018. febr. 21. 20:21
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Na a repedes az nagyon valtozo. Nekem többször volt ovukövetéses ciklusom

1x 19mmesen néztük ami másnapra repedt

1x 25mmesen repedt,akkor volt ovs vérzésesem is mert nagy tuszonel megesik

És 2x volt legalabb,hogy 21-22mm korul repedt

Utobbiból lett baba,aki hamarosan megszuletik.:)


Utolso voltam!:) 36hkm

2018. febr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!