Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az adatok alapján szerintetek...

Az adatok alapján szerintetek meg fog jönni?

Figyelt kérdés

Egy éve próbálkozunk babával.


Feb.5. én együtt voltunk.

Feb.6. án pozi ovu teszt.Görcsölt a hasam alja lefekvéskor.Jobb oldalon. Aznap is együtt voltunk éjfélkor.


Feb. 7én negativ az ovu teszt.

10-11-12 dpo-n mindjárt megjön érzés jobb oldali petefészkem szúrkált.

Melleim megduzzadtak, fehér mirigyek vannak a bimbó udvaron, oldalt fáj a mellem és kicsit csomós.


Ha az ovura számolom a luteálist akkor holnap kellene megjönnie, viszont az már 31. ciklusnapom, nekem pedig általában 28 napos.


Semmilyen tünetem nincsen csak a cicim van még mindig megduzzadva. Tesztelni nem merek majd csak csütörtökön.


Ja a görbém szerint 36,8 ma viszont le esett 3 tized fokot.


Mit gondoltok van esély a babára? Vagy meg fog jönni?



2018. febr. 20. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csütörtökön csináld meg a tesztet. Addig ne is gondolj erre kar stresszelni magad.. :) van akinek pozitív a teszt és meg sincs baba, úgyhogy ha egy tesztet mutatnal se tudnánk megmondani
2018. febr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, de fogalmam sincs mit csináljak hogy ne kelljen erre gondolni, már egy éve szeretnénk. Mindent jelnek veszek, számolgatok, meg minden ami csak lehet. Lehet holnap csinálok egy tesztet, eddig nem sikerült eltalálni mikor van a luteálisom, szóval fogalmam sincs pontosan mikor ekllene megjönnie, ha az ovura számolok 14 napot az holnap van, 13. dpo. n
2018. febr. 20. 09:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, mi is egy évet próbálkoztunk durván, az utolsó hónapban mondom oké, szarok az egészre, akkor sosem lesz gyerekünk, és a következő hónapban már nem jött meg :) valahogy el kell engedni és egyből jön
2018. febr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nálam most jött el ez a pillanat. Reggelre megjött. Nem tartunk az egy évnél. De már most nagyon elegem van. Befejeztem. Mindent megpróbáltam hiába. Úgy ahogy mondod kedves utolsó most már sz@rok az egészre. :( Sajnálom de én ezt feladom. A saját élmény és szorongásom rabja vagyok és én ezt már nem bírom....
2018. febr. 21. 09:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy éreztem magam, ahogy most te, elegem lett és szartam az egészre, úgy voltunk együtt a párommal ahogy akartunk és nem ahogy eddig, kényszerből a peteeresem miatt, el is felejtettem nézegetni hogy hány nap van a nem vártig, stb már csak azt vettem észre hogy reggelente emelygek
2018. febr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogy adod fel...uj honap ,uj remény...sokan vagyunk igy.Havonta egyszer egy napra összedöl a világ,azután meg csináljuk tovább...és a legtöbbnek előbb utobb össze is jön,akkor meg arra gondol az ember,hogy mire volt jo ez a sok stressz...Mi valoszinű lombikra megyünk,5 éve vagyok a saját elmém rabja...már többször voltam én is ugy vele,hogy ELÉG...de soha nem lett elég...Minden jot nektem,teljes szivemből kivánok sok sikert!
2018. febr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!