Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Varjam meg a genetikai teszt...

Varjam meg a genetikai teszt eredmenyeket is vagy ne es mar most probalkozunk?

Figyelt kérdés
Tobbszoros missed ab utan, az utobbi most januar elejen volt, egyedul a genetikai tesztek edredmenyekre varunk, ami tobb hetbe telik mig megkapjuk a valaszt. A tobbi eredmenyem minden rendben van. A nogyogyaszom azt ajanlota hogy ennek ellenere mar ebbben a ciklusban probalkozozunk a teherbeesesel. Nem nagy titkot arulok el, hogy borzasztoan felek, hogy ez sem marad meg. Nem tudom mit tegyek.

2018. febr. 20. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan együtt lehettek, de ne a baba miatt, márint ne az lebegjen a szemed elött hogy nem fog megmaradni. Persze hogy félsz borzasztó lehet ennyiszer eleszteni a rég várt kicsit, de én azt tanácsolom hogy ne add fel és probálkozzatok. Nagyon szurkolok!
2018. febr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
A nőgyógyászodnak nem hiszel, de ha egy random netes gizi azt irja próbálkozz akkor neki igen?! Nem értelek...
2018. febr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Trombózisra való hajlamot néztek? Nekem az volt és megérte várni erre az eredményre, mert így terhesség kezdetétől szúrni kellett magam.

Szerintem azvaz 1-2 hónap nem oszt nem szoroz, főleg ha félsz érdemesebb várni.

2018. febr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3as valaszolonak A trombozisra valo hajlamot is nezztek, minden rendben van, semmit nem talaltak. Az orvosok sem ertik miert halt el harom terhessegem is az elmult evekben.
2018. febr. 20. 13:01
 5/8 A kérdező kommentje:
#2es valaszolo Itt nem arrol van szo hogy kinek hiszel es kinek nem, hanem arrol, hogy rohadt nehez mar ez a helyzet es arra voltam kivancsi hogy esteleg azok akik mar voltak megkozelitoleg hasonlo helyzetben mit csinaltak es hogyan eltek meg, stb..
2018. febr. 20. 13:05
 6/8 A kérdező kommentje:
elso valaszolo, nem gorcsoltunk ra soha a gyerek temara, de eddig mindig az elso ciklusban amikor nem vedekeztunk, rogton ossze is jott a baba. Koszonom hogy szurkolsz nekunk! a hittemet abban hogy lesz egyszer egy egeszseges babank azt nem veszitettem el. Csupan van benne egy adag felelem, amit le kell kuzdjek.
2018. febr. 20. 13:10
 7/8 narancs223 ***** válasza:
Kedves Kérdező bárhogy is döntesz .. remélem hogy összejön a baba és meg is születik, nekem egy missed ab-om volt januárba.. 6hetesen kintrollon azt mondta a doki hogy nyugodtan lehet ha úgy gondolom .. engem el se küldött vizsgálatra te a 3. Után mentél először vizsgálatra? Szurkolok neked!!
2018. febr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, sajnalom hogy te is atelted ezt. Igen, en a harmadik utan mentem kivizsgalasokra de igy sem talatak semmi okot a vetelesekre. Remelem hogy a kovetkezo baba egeszseges lesz es megmarad. Neked is a legjobbakat kivanom!
2018. febr. 25. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!