Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki kitöltötte...

Van itt valaki aki kitöltötte a templeton program tesztjeit? Ha igen milyen eredményeket kaptatok?

Figyelt kérdés

2015. okt. 30. 18:26
 1/3 anonim válasza:

Én kitöltöttem!

Az IQ teszt: "A fluid intelligenciád kiemelkedően magas. Ez azt jelenti, hogy az emberek többségénél sokkal magasabb szinten vagy képes elvont gondolatok megértésére, szabályok és mintázatok felismerésére."


Szókincs teszt: "A teszteredményed alapján úgy tűnik, hogy a veled egykorúaknál lényegesen műveltebb és tájékozottabb vagy, ami most az iskolában, és később az életben is nagyon sokat segíthet Neked a legkülönbözőbb feladatok megoldásában. Te ebben a tesztben a veled egykorúak 98 százalékánál teljesítettél jobban (és persze 2 százalék teljesített jobban Nálad)."


Munkamemória teszt: "Kiemelkedő eredményt értél el ebben a figyelmi-emlékezeti feladatban, ami azt jelenti, hogy a munkamemóriád (vagyis az a képességed, hogy figyelemelterelő vagy zavaró körülmények mellett is meg tudj jegyezni információt és azzal feladatokat tudj végezni) magasan átlagon felüli. A kutatások azt találták, hogy a munkamemória az intelligencia fontos része, így a figyelmi- emlékezeti képességeid révén kiváló intelligenciahányadossal rendelkezhetsz." Ez 91, valamennyi % lett. Azt pontosan nem jegyeztem meg.


Problémamegoldó teszt: "Ebben a tesztben a problémamegoldó képességed hatékonyságát mértük. Az eredményed azt mutatja, hogy ebben a problématípusban a teljesítményed jóval a te korosztályod átlaga felett van. Gratulálunk, csak így tovább!" És ez maximális 100%-os lett.

Szerintem viszonylag jól sikerült. Remélem bejutok a legjobb 2000-be, de majd meglátjuk ezek az eredmények mire voltak elegek. Én 13 éves vagyok, szóval ehhez a korosztályhoz képest lettek ilyen eredményeim.

Te megírtad? És neked hogy sikerült?

2015. okt. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fúú, biztos rendkívül okos vagy 😊. Én is kitöltöttem, az IQ-ra ugyanezt írta, a szókincsben csak 74%-nál vagyok jobb 😭😂, a munkamemória 90% körüli, a problémamegoldó 100%. Hova jársz iskolába?
2015. nov. 1. 13:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Apáczai:)
2016. febr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!