Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babára várók, ti szeretkezés...

Babára várók, ti szeretkezés után elmentek pisilni és mosakodni vagy már inkább csak fekszetek, hogy ki ne csurogjanak a fickók?

Figyelt kérdés

2018. febr. 20. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Mikor hogy... Mikor fontos napok voltak, akkor igyekeztem fekve maradni, pl. bealudtam és így reggelig vízszintben voltam. De általában nem foglalkoztam ezzel.

De a több év próbálkozás alatt nem ezen múlt sikerül vagy sem.

2018. febr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Tök mindegy, hogy mit csinálsz együttlét után. Együttlét közben a spermiumok eljutnak a célba, tehát nyugodtan fürödhetsz, pisilhetsz utána, ha minden adott, akkor terhes leszel. Én minden együttlét után elmegyek a mosdóba, így tettem akkor is, amikor babát terveztünk. Ugyanúgy tettem-vettem, nem feküdtem utána. És lett is baba.:)
2018. febr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősünk gyertyaállásba vágta magát minden aktus után és a férje panaszkodott, hogy mennyire megöli a hangulatot.

Talán most, hogy már lombikoznak, leszokott róla...

Én mindig egyből mentem mosdóba, első hónapban terhes lettem.

2018. febr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Odabujtam a Férjemhez és kb 5-10 perc múlva mentem pisilni.
2018. febr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kimentem mosdoba, inni, wc-re. Nem ezen mulik.
2018. febr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve felül voltam mikor összejöttek a második babánk. :) teljesen mindegy volt, hogy mit csinálok utána, ezek után. :) kimosni stb meg úgy se lehet.
2018. febr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

*összejött


Először azt akartam írni összejöttek a babák majd rájöttem, hogy az elsőnél nem, de a kicsinél igen.

2018. febr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem fugg tole a teherbeeses eselye.
2018. febr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Osszebujtunk kicsit aztán mentem pisilni..
2018. febr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

A 2. babánk roppant romantikus módon készült: Megvártuk míg a nagy elvolt, gyorsan bementünk a fürdőbe, párom székre csüccs, utána pisi és mentem a dolgomra...

Pedig teljesem tervezett gyerek.


Szerintem aki célba akar érni így is megteszi, nem kell hozzá fejen állni

2018. febr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!