Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet így terhesség és mikorra...

Lehet így terhesség és mikorra várható a nem várt mensi? Hogy számoljak?

Figyelt kérdés

Eddig 25 napos ciklusaim voltak az utolsó rendes menstruációm aug. 19-én volt 5 napig mint mindig.Elvileg szept.13 kellett volna megjönnie, de 11-én kezdtem minimálisan barnázni minden nap, 14-én este együtt voltam a párommal és 15-én volt csak vérzésem, onnantól 19-ig csak picit barnáztam.

Köszönöm a segítséget.



2017. okt. 1. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Micsoda?
2017. okt. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj egyet,de ha negatív is,mindenképp menj orvoshoz,hogy kiderítse mi a baj.
2017. okt. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Október 7-8. körül (most hétvégén) lenne esedékes a következő, nemvárt menstruációd.
2017. okt. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Csinálj terhességi tesztet, legalább 2 fajtát vegyél.


Ha negatív, akkor én megvárnám a következő menzeszt. Ha megjön és nincs panasz, akkor nem mennék orvoshoz.


Ha viszont nem jön meg, akkor irány a doki!

2017. okt. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!