Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek még terhes?

Szerintetek lehetek még terhes?

Figyelt kérdés

34 napja volt "balesetünk" (lyukas volt a gumi), rá pár napra megjött, viszont csak egy napig volt vér, a többin pedig barnázás volt. Csináltam ma tesztet negatív lett. Tüneteim hányinger, puffadás, mellfeszülés, tompa hasi görcsök, fejfájás.

Menzesz előtt vagyok, úgyhogy ezek a tünetek lehetek ennek a jelei is, vagy szerintetek fenn áll még a terhesség esélye?


2018. febr. 20. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Mér már vótál?
2018. febr. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

34 nap után bőven ki kell mutatni a tesztnek, ha jól csináltál mindent, szerintem nem vagy terhes. Esetleg egy másik teszttel megismételheted, ha nagyon aggódsz, de ha terhes lennél, bármilyen teszt, bármikor kimutatná.

Amúgy szerintem meg fog jönni, amiket leírtál, ugyanúgy lehetnek menstruációs tünetek is.

2018. febr. 21. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csináltam ma még egy tesztet, az is negatív lett, úgyhogy biztos mensi lesz.
2018. febr. 21. 06:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Megúsztad.
2018. febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!