Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha jelentkezik a megvonásos...

Ha jelentkezik a megvonásos vérzés, attól függetlenül lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Az éjszaka folyamán hiába nem sok folyadékot ittam folyton a wc-t jártam, nem győztem pisilni, felfázva nem vagyok, csak megfázva.

2018. febr. 20. 06:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha fogamzasgatlo mellett teherbe esel, akkor elofordulhat, hogy jelentkezik verzes a terhesseg ellenere a tabletta mentes heten, mert a szunet miatt a hormonszint leesik es ez okozhat megvonasos verzest.

De altalaban gyengebb/rovidebb a verzes, mint szokott.

Ha rendesen szedted a tabit es soha nem volt semmi gond, akkor nem valoszinu, hogy terhes vagy.

Ettol fuggetlenul csinalj egy tesztet, ha gyanakszol, nem kerul sokba, de jobb tudni, hogy mina helyzet.


Amugy nalam pl mensi utan a gyakori pisiles teljesen normalis. Mensi idejen en vizesedek, 2 kiloval is megugrik a sulyom a verzes alatt, az ujjaim dagadnak, stb. Mensi utan ket nap alatt lemegy a viz, de egesz nap a wc-t jarom...

2018. febr. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.


Gyengébbnek egy kicsivel gyengébb volt, de kitartott 5 napig a 6 helyett.

De csinálok majd egy tesztet, hátha megnyugtat. :)

2018. febr. 20. 06:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkepp csinalj, kulonben csak orlod magad, kereses a “jeleket”. Ennyit nem er. Ha nem vagy terhes megnyugszol, ha igen, akkor pedig tobb idos lesz gondolkodni, hogy mi legyen.
2018. febr. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd megírod a fejleményt? Én is ugyanebbe a cipőbe járok.
2018. febr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tegnap csináltam egy tesztet, negatív lett.

És mint a nap folyamán kiderült az éjszakai gyakori vizelési inger, felfázás előjele volt.

Csak akkor még nem jelentkezett a többi tünet.

Szóval kicsit megnyugodtam. :)

2018. febr. 21. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!