Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek nőgyógyász?...

Van köztetek nőgyógyász? Lenne egy kérdésem

Figyelt kérdés
2018. febr. 24. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia. Írd mit szeretnél
2018. febr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
#1 tényleg nőgyógyász nagy?
2018. febr. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Ha egy nogyogyasz itt gyakorikerdesezne akkor lenne bajban az orszag!
2018. febr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

#2 itt mindenki az lehet ami szeretne. Csak a képzelet szabhat határt. 😊

(Ettől Függetlenül lehet, hogy az.)

2018. febr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

"Ha egy nogyogyasz itt gyakorikerdesezne akkor lenne bajban az orszag!"


És ugyan miért?

Miért gondolja mindenki azt, hogy ha valaki orvos, akkor onnantól kezdve mindenhol máshol megszűnik létezni, és egész nap semmi mást nem csinál, csak dolgozik?

Orvos vagyok (szülész-nőgyógyász rezidens), napi 8 óra a munkaidőm, plusz havi 5 ügyelet. Bármilyen hihetetlen, a nap többi részében és azokon a hétvégéken, amikor épp nem ügyelek, akkor pontosan ugyanazt csinálom, mint az emberek többi része.

Magamon kívül még két olyan orvos végzettségű embert is ismerek, aki rendszeresen szokott gyakorizni.

Persze, ha valaki már idősebb, szakorvos, akkor jó eséllyel a munka és az ügyelet mellett még magánrendel, esetleg bejárkál szülést vezetni, plusz a szabadidejét jó eséllyel inkább a családjával tölti, nem gyakori kérdésekkel. De azért fiatalabbak megfordulnak itt az oldalon.


Persze ettől még nem gondolom, hogy orvosi kérdéseknek itt lenne a helye.

1. Az ember nem tudhatja, hogy aki orvosnak mondja magát, valóban az-e.

2. Kevés olyan téma van, amiben lehet bármiféle tanácsot adni vizsgálat nélkül. Neten keresztül pedig senkit nem lehet megvizsgálni.


Szóval ha panaszod van, akkor ne itt keress orvost, hanem menj el személyesen.

Ha pedig mégis olyan dolog, amit neten keresztül esetleg meg lehet válaszolni, akkor van számos orvos válaszol oldal a neten, ott próbálkozz.

2018. febr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

3as miért is? Az orvosoknak, ügyvédeknek mérnököknek tiltott a gyakoris regisztráció? Az én férjem pl orvos, de ő is szokott itt válaszolgatni a szakterületéhez kapcsolódó kérdésekre.

Én mérnök vagyok, és én is válaszolok az olyan kérdésekre amikhez szerintem érdemi hozzászólást tudok fűzni.

2018. febr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
Miért ne lehetne itt orvos? Ügyvéd vagyok 2 gyerekkel és szeretek itt válaszolgatni. Kikapcsol és talán segíteni is tudok.
2018. febr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szintén jogász vagyok 2 gyerekkel és igen, én is elég sokat gyakorizok a szabadidőmben. Szóval miért ne lehetne orvos is itt :) Ugyanúgy ember ő is.
2018. febr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Na de mi a kérdés? Kedves kérdező, már egy komplett orvos-mérnök- jogász gárda várja. Kérdésedet! :-) csatlakozok a mérnökök táborához! :-)
2018. febr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!