Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ultrahangon látja az orvos,...

Ultrahangon látja az orvos, hogy szedek e fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Felírt az orvos fogamzásgátlót, mert fél éve nem szoptatok, de még mindig 2 havonta jön meg sajnos. Most fogyna el a 2 havi adag és vissza kell mennem uh-ra, de én nem szedtem be a gyógyszert mert már szedtem régebben és sok mellékhatás jelentkezett meg szeretnénk is kistesót. Helyben csak ez az egy orvos van, keresek másikat, de ide vissza szeretnék menni, hogy van e már egyáltalán peteérésem, csak félek meglátja, hogy nem szedtem be a gyógyszert.

2018. febr. 22. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Felnott no vagy, te dontod el hogy beszeded a fogamzasgatlot vagy nem. Nehogy mar tarts atol, hogy mit mond az orvos. Valald fel a velemenyed! Szeretnetek a kovetkezo babat, de nem akarsz fogamzasgatlot szedni es pont. Talaljatok kozosen az orvosodal egy olyan megoldast ami beallitja a ciklusodat.
2018. febr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha babát szeretnétek,akkor még jó,hogy abbahagyod a szedését.Így,legalább van rá esély,hogy van már peteérésed.
2018. febr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de nem ez volt a kérdés.
2018. febr. 22. 14:15
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt làthatja hogy nincs úgy elvékonyodva a méhnyàlkahàrtya és hogy ha esetleg peteérésed van vagy annak közelében jàrsz és làtja a tüszőt, szóval elképzelhető hogy az orvos ki tudja következtetni hogy valaki szed-e gyógyszert. DE az előttem szólóknak tökéletesen igaza van, felnőtt vagy, ehhez semmi köze, attól hogy felírta te nem vagy köteles beszedni, szàmomra érthetetlen hogy miért aggódsz ezen.
2018. febr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A peteérést láthatja, amiből következtet, hogy nem hat a gyógyszer vagy nem szeded.

De miért kellene titkolni egy orvos előtt ezeket? Értelmetlen.

2018. febr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ahogx az utolsó írja


UH -on látja, hogy hat -e így tud feltetelezni, hogy nem szeded..


Minek kezdtél fogamzásgatlót szedni, ha tesót akartok?

2018. febr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem szedtem be belőle egy szemet se. Ciklus beállitása miatt irta fel, de nem akarom szedni. És sajnos elég mogorva orvosról van szó, sztk-s orvos, ő az egyetlen aki helyben van. Másik 30km-nél nincs közelebb és 15 hónapos babánk mellett nem szivesen járnánk el máshova, viszont ha már terhes leszek mindenképp magánba megyek majd.
2018. febr. 22. 17:56
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
Jaj, hát ahogy én egyik másik orvost ismerem.... Egyáltalán nem kizárt, hogy abszolút nem veszi észre!!! Ha még esetleg mégis egy preciz, figyelmes szuperdokiról van szó, Te csak mondd nyugodtan, hogy persze, szeded. Majd legfeljebb arra következtet, hogy nem jó Neked ez a gyógyszer. Sz@rd le, már bocsi. Pláne, ha úgyis magán dokihoz mégy majd... Egyébként tényleg nem értem a félelmedet, nagyon gyerekes ez a hozzáállás. A felnőtté válás elengedhetetlen része, hogy vállaljuk magunkat és a döntéseinket és azok következményeit!!! Nem tudom, milyen nevelést kaptál szegénykém, de sajnos el tudom képzelni a mintát! :-( Olyan borzasztó, hogy bár nem hordunk csadort, egy kicsit képletesen mégis... :-(
2018. febr. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!