Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a teszt vajon pozitív?

Ez a teszt vajon pozitív?

Figyelt kérdés

Először csinálok tesztet, mivel most kezdtünk bele a babaprojektbe. Kicsit halványan, de ott a csík. Akik tapasztaltak, esetleg ez pozitív vagy negatív? :) Előre is köszönöm!

Kép: [link]


2018. febr. 24. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertem.. ehhez nem kell nagy tudas de ezt sem tudjak ezen az oldlalon?

Kedves kérdező!EN NEM AKARLAK BÁNTANI,KOMOLYAN!

DE szerinted 2 csík mit jelent?:)

2018. febr. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Ha halvány az nem baj ugyan úgy pozitív. De holnap csinálj mégegyett. Gratulálok :)
2018. febr. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez még csak nem is halvany, egyertelmu pozitiv.
2018. febr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Anyuka leszel. Gratulálok!
2018. febr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy teljesen egyértelmű pozitív teszt! Gratulálok! De sztem ezt te is jól látod... ;)
2018. febr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Ehhez milyen tapasztalat kell? Nem kaptal a teszthez leirast? Ne mar....
2018. febr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Jaj ne legyetek már ilyen naivak, akik nem értik hogy miért nem tudja nehány nő hogy a 2 az 2! Baromi egyszerű, nagyon jól tudjáj hogy pozitív, csak jól esik olvasni a sok gratulációt.


Amúgy ilyenkor szokott jönni a "oh hát csak nem mertem elhinni" meg a "nem tudtam hogy halvány is pozi", de ezek parasztvakítások. A terhestesztet az iskolázarlan 15 éves, legyet bekapott mucsaröcsögei is tudja értelmezni. A felnőtt, értelmes nő egyetlen okból teszi fel:

Gratuláltatni akar másokkal. Ennyi.

2018. febr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24%
Hat ehhz en nm tudok gratulalni. Felnott no letere idegenektol varja a gratulaciot.... Nojetek mar fel de tenyleg
2018. febr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!