Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek fájt a melle mikor...

Akinek fájt a melle mikor pozitív lett a teszt azoktól kérdeznék. Egész nap ugyan olyan intenzíven fájt?

Figyelt kérdés
Azért érdekel engem,mert mensi előtt általában szokott fájni nekem is.De főleg reggelente.Napközben nem is érzem,csak szinte nyomásra érezhető.Ha viszont teherbeesnék akkor ugyan úgy fájna egész nap mint reggel?

2018. febr. 21. 07:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem 5 napja lett pozitív a tesztem, én azóta minimálisam érzem a mellfájdalmat, ha hozzáérek csak akkor érzem, hogy fáj, viszont a bimbóm nagyon érzékeny lett. Szóval nekem egésznap ugyanolyan intenzíven fáj, de még csak akkor ha hozzáérek. 😊
2018. febr. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!🙂Boldog babavárást!

Szóval akkor reménykedhetem hogyha egész nap érzem,az jelenthet jót is.

Csak mert nagyon sokan azt írják hogy annyira fájt nekik hogy hozzá sem lehetett érni stb.

2018. febr. 21. 08:19
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
3 terhességből egyszer egyáltalán nem fájt, egyszer össze-vissza, egyszer nagyon. Ahány terhesség, annyi "szokás". Más nők terhességi jeleiből meg aztán pláne butus dolog következtetni a Te szervezeti változásaidra.
2018. febr. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Köszönöm! 😊 Utolsónak igaza van,mindenkinél máshogy mutatkozik. Majd ha már pozitívat teszteltél,akkor mehetsz biztosra. Szurkolok,hogy baba legyen!😊 Amúgy mikor kéne "nem megjönnie"?
2018. febr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!🙂Igen,tényleg butaság mások tüneteiből következtetni.De mikor az ember már 3 éve várja a csodát mindenbe próbál kapaszkodni,főleg úgy hogy az orvos szerint mindkettőnkkel minden rendben van,szóval várjunk türelmesen.25-re nem várom,de nagyon nem.
2018. febr. 21. 10:07
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is 5 napja volt pozitív a teszt és én is úgy vagyok, mint az első válaszoló! :)
2018. febr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Boldog babavárást Neked is!🙂Olyan jó lenne nekem is pozitívat tesztelni.Annyira irigykedem🙂
2018. febr. 21. 12:11
 8/13 anonim ***** válasza:
Köszi :) mikor tesztelsz?
2018. febr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Sofia1234 ***** válasza:

Nekem soha nem volt érzékeny a mellem, pozitív teszt után bimbó érzékenység és mell fájdalom. Kb teszt óta nem tudok hason aludni mert fájnak. De nekem semmi más tünetem nincs. (Lekopogom) 😊😊

Ahogyan az előttem lévők mondják ahány ember annyi féle szervezet.

Most már 7hkm. 😊😊

2018. febr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Mindenkinek boldog babavárást!🙂

Tesztelni majd csak a nemvárt után szeretnék,persze ha addig kibírom.🙂

2018. febr. 22. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!