Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek menstruáció előtt 4...

Bogoc kérdése:

Lehetek menstruáció előtt 4 nappal terhes tünet a sűrű vízelés annak ellenére hogy negatív a teszt?

Figyelt kérdés
Menstruáció előtt 4 nappal csináltam tesztet mert elég gyakran mentem pisilni, de a teszt negatív lett. Tünetem nincs ezen kívül. De 5. Napja késik.
2018. febr. 24. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze. Tesztelj mégegyszer!
2018. febr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyakori pisilés, mint terhes tüntet később jelentkezik, 6-7. héttől. Ettől függetlenül lehetsz terhes, de ez nem tünet amit leírtál. Ha jól értelmezem 9 napja teszteltél. Mivel már 5 napja késio bármilysn teszt, a nap bármely szakában kimutatja ha terhes vagy.
2018. febr. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyakori pisilés kb. az elmaradt vérzés napjától szokott jelentkezni (nálam mindhárom alkalommal így volt), de lehet felfázás is vagy közelgő menstruáció, azaz csak így önmagában ez nem terhestünet.
2018. febr. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok, amúgy 5 nap késés után miért nem egy másik tesztet csinálsz?
2018. febr. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. febr. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A gyakori pisilés lehet annak is a jele, hogy felfáztál...
2018. febr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt! Hát 8.napja késik megint csinaltam az is negatív.... De olvastam ítt hogy sokkal később mutatja ki a terhességet..... Sokaknak 2 héttel vagy 1,5héttel később...!!
2018. febr. 28. 00:04
 8/9 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok. Szabályos a ciklusod? Nagyon nagyon ritka az, ha olyan későn mutatja ki!
2018. febr. 28. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Valami furcsaság van, mert én is produkálok terhes tüneteket (gyakori pisilés, hasfájás, hányinger, szédülés, 3 nap késés), de a predictor early teszt nekem is negatív. Aztán most eszembe jutott, h asszem 3 éve a 35. ciklusnapnál terhesen is negatív volt. Szóval most én is el vagyok bizonytalanodva.
2018. márc. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!