Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kik vannak úgy hogy már...

Kik vannak úgy hogy már éveken keresztül nem lesznek babásak?

Figyelt kérdés

2018. febr. 26. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

Mit takar a kérdésed?

Mi az h "babásak"? Pfff...

2018. febr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%

Én. 5 éves a fiam, nem szeretnénk tesót. Tehát évek óta nem vagyok "babás", és nem is leszek.


De ha arra gondolsz, hogy kik szeretnének, akik nem esnek teherbe, akkor kérdezz értelmesen.

2018. febr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Én. 2 gyerekem van, 34 éves vagyok, szerintem több mint 30 éve nem vagyok babás. De megkérdezem Anyukámat.
2018. febr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

:) Hogy komoly valaszt is kapj:

Nagyon sokan vannak igy. Azonban aki tenyleg szeretne es hajlando is tenni erte, az nem evek utan kezd el sorstarsakat keresni egy ilyen forumon, hanem ugy egy ev utan kideriti a problema okat. Es itt nem arra gondolok, hogy elmegy egy egyszeru nogyogyaszhoz. Azon remelhetoleg mar minden tergessegre vagyo no reg tul van. Ha babat szeretnel es nem jon ossze evek ita, ideje elkezdeni mindkettotok alapos kivizsgalasat.

2018. febr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Kár, hogy az első valaszolót lepontoztátok! Miért nem lehet értelmesen kiírni egy kérdést? Mire vagy kiváncsi?
2018. febr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kik azok akik szeretnének teherbe esni és nem sikerül nekik?
2018. febr. 26. 11:20
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, hogy erted a kerdest, de meg mindig ugyanazt mondom:

A meddoseg sokmillio embert erint a foldon. Feketet, feheret, alacsonyat, koveret, fiatalt, barnat, szoket, ferfit, not. Senkinek sincs a homlokara irva. Nev szerint meg nem sorolnam fel...

Ha beszelgetni szeretnel ilyen emberekkel, igy tedd fel a kerdest! Bar erre rengeteg forumot talalsz a neten.

2018. febr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

Köszönöm a privát üzeneted,nem csoda h nem bírod kiírni rendesen a kérdésed ha eleve balfsznak nevezel :D

A kérdésed jelentheti azt is akinek nem jön össze illetve aki még nem szeretne testvért....

2018. febr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
Ide felnőtt emberek válaszolnak?? Lehetett érteni hogy mire gondol a kérdező.
2018. febr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
35%

Igen lehetett érteni, de ez a befásult anyukák játszótere és itt élik ki magukat :)

Kérdező, én is azt tudom javasolni, ha évek óta nem jön össze, akkor vizsgáltasd ki magad/ párod! Sok sikert!

2018. febr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!