Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megtudná mondani valaki volt...

Megtudná mondani valaki volt e ovum?

Figyelt kérdés
[link]

2018. febr. 26. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem most lesz.
2018. febr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is most lesz. Hány naposak a ciklusaid? Használd inkább a fertilityfriend-et, a ciklus.hu nem pontos, akkor is behúzza az ovut ha nem is volt.
2018. febr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én én is mára gondolok, ovu tesztet csináltam negatív . 31-32 naposak a ciklusaim. Abban tudtok segíteni hogy ha holnaptól magas marad akkor van esély hogy sikerült a baba? Vagy mensezig magasan marad akkor is ha nincs baba?
2018. febr. 26. 17:37
 4/7 A kérdező kommentje:

WomanLog

[link]

2018. febr. 26. 17:54
 5/7 A kérdező kommentje:
Most akkor mi van kedves 5? Máskèpp tettem fel a kérdést, mivel az előzőt törölni nem tudom. Most akkor azzal hogy linkelgetsz, arra utalsz hogy bűnt követtem el? Úr Isten, most mi lesz, tele fogom sírni a kis párnámat.
2018. febr. 26. 18:47
 6/7 anonim ***** válasza:
meg tudná mondani 3 szó
2018. márc. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Iszonyú nagy problémák , hogy ki hagytam egy szóközt. Az ilyen kötekedő emberek nem is értem miért nem verik inkább falba a fejüket.
2018. márc. 1. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!