Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi tesztek mennyire...

Terhességi tesztek mennyire érzékenyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ebben a hónapban több mint 2 hete késik a menzeszem. Ebben a 2 hétben csiltam 3 db tesztet és mint a három negatív lett. Most az elmúlt három napban barna hüvely váladékom van...kicsit félek mert sok helyen olvastam hogy ez a terhesség jele. De a párommal óvszerrel védekezünk. Szóval amiket csináltam tesztek az a 3 db akkor 100% hogy nem vagyok terhes?

2018. febr. 27. 02:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes az biztos, de érdemes orvoshoz menni hogy minden rendben van e.

Bár azt mondják néha néha előfordul hogy teljesen kimarad egy vérzés, de az azonnal akiknek még nem állt be a rendszeres ciklus

2018. febr. 27. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt a barna váladék sosem egészséges...


Ennyi idő után a csík leugrik a tesztről.. Annyira érzékenyek, hogy a legtöbb már késés előtt kimutatja. Aterhességet( de biztonsággal azért késés után 1 nappal)


100%, hogy akkor meg nem voltál terhes, amikor késett( azóta ugye változhatott, ha voltatok együtt, azért nem írom, hogy most sem vagy terhes..)



Szóval, el kellene menni nőgyógyászhoz, mert valami nincs rendben..

Szinte kizárt, hogy terhesség, ha ennyi idő után is negatív a teszt

2018. febr. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenképpen el megyek orvoshoz. És akkor lehet ki marad egy hónap az normális előfordul?
2018. febr. 27. 15:31
 4/4 anonim ***** válasza:

1-1 alkalom mindenki életében fordul elő..


Nekem győgyszer mellett is volt..

Előtte pedig még nem éltem nemi életet is volt..

Aokkal korábban tiniként 4 hónap is maradt ki( akkor meg nagyon normális az ilyen)

2018. febr. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!