Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Úgy 3 napja csak úgy rosszul...

Úgy 3 napja csak úgy rosszul lettem, sikerült kihánynom a fogamzásgátlót, így vehettem be másikat. Most eléggé érzékenyek a melleim, lehet az egymás utáni 2 gyógyszertől (2 órás különbség volt köztük), vagy vegyek egy terhességi tesztet? :S

Figyelt kérdés
2 hónapja szedek fogamzásgátlót, mindig másodpercre pontosan beszedve.
2011. jan. 2. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ezzel megborítottad a hormonháztartásodat, mert a gyógyszerek nem véletlenül vannak sorban megadva, hogy mikor melyiket kell bevenni... lehet, hogy a mensid is máshogy fog megjönni
2011. jan. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Volinát szedek, annál mindegy a sorrend ugyanaz van minden tablettában
2011. jan. 2. 20:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tévedek akkor minden fogamzásgátlónál úgy van hogyha kimarad egy, vagy kihányod, vagy hasmenésed van, nem szabad még egyet bevenni, hanem szedni kell tovább simán és kiegészítő védekezést kell alkalmazni. Így nagyobb adag hormon jutott be a szervezetbe, és mivel a fogamzásgátló terhességi hormont tartalmaz, így a terhesség tüneteit is produkálhatod. Legközelebb nem árt elolvasni a tájékoztatót.
2011. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elolvastam a tájékoztatót, az állt benne hogy 4 óránál több kell a gyógyszernek a teljes felszívódáshoz, és ha az előtt sikerül megszabadulnom tőle, vegyek be másikat. Ennyi eszem azért nekem is van...

Azt viszont nem írják benne, okozhat-e valami mellékhatást a dolog. És az a hányás is elég idegesítő

2011. jan. 2. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!