Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van ra esely, hogy terhes...

Van ra esely, hogy terhes vagyok? Bovebben lent

Figyelt kérdés

Fogamzasgatlot szedtem 10 evig, kb ket eve tartottam egy harom honapos szunetet, akkor is gond nelkul megjott a verzesem, idoben, semmilyen valtozast nem tapasztaltam. Most ujra abbahagytam a szedeset, az utolso tablettat akkor vettem be, amikor egyutt voltam a parommal. Akkor ujra idoben, pontosan megerkezett a verzes, de keves volt es nem tartott annyi napig, amig szokott. Eltelt egy honap, es jelenleg egy hete kesik.... ereztem a gorcsoket, mintha azonnal meg akarna jonni, de semmi, elmult.A melleim voltak elkepesztoen erzekenyek nehany napig, de mara az sincs. Soha nem volt meg ilyen. Szerintetek van ra barmekkora esely, hogy az utolso alkalomtol teherbe estem? Jart valaki hasonlo cipoben?

Koszonom szepen a valaszokat!


2018. márc. 2. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nem tesztelsz?

Az utolsó tabletta beszedése után még megvonásos vérzésed volt,nem menstruáció,persze,hogy "időben" jelentkezett.

Ha a szünetben nem volt védekezés nélküli szex,akkor elviekben nem eshettél teherbe.

2018. márc. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem 42 napra jött meg gyógyszer abba hagyása utàn. Remèlem jövő héten már meg sem jön:)
2018. márc. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!