Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 30 napjan vagyok....

Ciklus 30 napjan vagyok. Clostis honap volt rendszertelen a mensesem. A teszt negativ sajnos. Lehetek terhes? Bovebben lennt

Figyelt kérdés
Mult honapba cikkus 3 napjatol clostit szedtem.8 cnapon volt 17 14 mm tuszo. De az ovutesztem mindig negativ volt. 21 ciklusnap reggeli vizeletbol full pozitiv. Ilyen keson lehetett ovum? Ma a 30. Napon vagyok teszt negativ derekam faj mensi jel neha van. Szerintetek lehetek terhes? Felek hogy cisztat csinalt elso clostis honap. 8 naptol a 21 napig a tuszo nem nohetett szerintem

#Closti.menses.tuszo.peteeres.teherbeeses.
2017. nov. 3. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért kaptal closit? Van rendszeres peteeresed? Mas minden rendben van petevezetekek atjarhatok?hormonjaid?pajzsmirigy? Én is szedtem clostit de nekem nem hasznalt...egyszer lett tile erett tuszom...de nekem pajzsmirigy alulmukorldesem van pcosom volt (hàla a Jó Atyànak màr nincsenek cisztaim)+ inzulinrezisztenciara kezelest szedek....szoval ilyen korulmenEk kozott nekem nem volt pwteeresem es a closti sem segitett...de ha nalad mind ezek rendben vannak meg lehetsz terhes!kesobb repedt meg a tuszod...de az ovu teazt mikor pozi ha elozo este nem voltatok egyutt,le kesheted a tuszorepit...som sikert!
2017. nov. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a 21.napon volt peteérésed akkor még normáis, hogy a teszt negatív. Akkor még csak dpo. 9 - en vagy. Kb 5 nap múlva tesztelj, ha nem jön meg, akkor már biztosabb lehetsz benney
2017. nov. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!