Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Van okom aggodni?

Lehetek terhes? Van okom aggodni?

Figyelt kérdés
Jan 9 -en kezdzem el szedni a fogamzasgatlot, es jan 24.-en voltunk egyutt, (16.nap) minden szemet bevettem, egy sem maradt ki. Mivel meg nrm voltunk biztos a hatasaban, igy inkabb nem ment el bennem, viszont tobb aktus volt, igy felek hogy maradhatott rajta.. az elso megvonasos verzed rendben megjott febr. 1-en max kicsit keves volt, de ugyanugy 4 napig tartott normalisan. Most este fel7kor szedtem a tablettakat, szinten nem maradt ki 1 sem. Megis kesik.. 3. napra szokott megjonni, (hetfon utolso szem-csutortok megvonasos verzes) de most semmi tunet... holnap tudok tesztelni de total ketsegbe vagyok esve, mivel el sem ment bennem,(tudom maradhatott rajta) es a betegtajekoztaton az van h elso naptol vedett vagyok, ahogy a dokim is mondta.. mi a 16. napon voltunk egyutt.. nagyon nagyon parazok.Koszonom a valaszokat. :((
2018. márc. 2. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Az első naptól védett, minden szemet bevettél a megfelelő időben, és semmi nem gyengítette a hatását. Kizárt, hogy terhes vagy. A 7 napos szünetben kell jelentkeznie a megvonásos vérzésnek. Keddig még van időd, nyugi.
2018. márc. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos most kellett volna a heten megjonnie, teny, hogy idobeli csuszasok volta (1-2 ora) ami tudom h gaz szinten most oszor fordult ilyen elo ( par honap szunet rlott 3 evig szedtem mar ezt a gyogyszert, percre pontosan kb!!) szoval nem arrol van szo, hogy elkomolytalankodom.. most kellett volna megjonnie, de semmi folyas, gorcs vagy hasonlo.. hetfon kell kezdenem az uj szemet. Mindenesetre koszonom a valaszodat, holnap kiderul, csak annyira ideges vagyok mar, hogy talan inkabb nyugtato szavakra vagyok persze a teszt lesz a donto... csak nem igazan ertem mivan ha rendesen szedtem+nem is ment el belem.. :/ koszonom a valaszodatmeg 1x probalok nem raporogni ....
2018. márc. 2. 23:48
 3/7 A kérdező kommentje:
bocsanat a hibakert, csak az idegesseg..
2018. márc. 2. 23:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, van ilyen. Meg fog jonni. Szedted a gyogyszert, egy-ket ora csuszasnal nem csokken a hatasa. Nincs miert izgulnod. Antibiotikum, hasmenes, hanyas csokkenthette a hatasat, de egyebkent nincs okod aggodni.


Megertelek, egyszer en is voltam igy, 2 eve szedtem a gyogyszert, mindig csutortok reggel jott meg pontosan, a szuzessegem elvesztese utani elso honapban meg egesz csutortokon semmi. Total beparaztam, orankent ellenorizgettem a bugyim, es total ketsegbe voltam esve, hogy meg mindig semmi. Egyszeruen masra se tudtam koncentralni, remes volt. Aztan penteken megjott.

2018. márc. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon remes..itt allok h csutortokon kellett volna es szombat van... :( raadasul ejjel 2, forgolodok, fel6kor keles mert 9-du 3 ig oram lesz... szornyu :( masra se tudok gondolni, mar neztem a gyogyszer lejaratat, ezerszer atporgettem a fejemben minden lehetseges dolgot.. de erthetetlenul allok az egesz elott es varom h holnap kapjak egy negativ tesztet...
2018. márc. 3. 01:50
 6/7 A kérdező kommentje:
Teszteltem mindketto negativ. Megnyugodtam, nem tudtam volna megtartani, amit sose bocsajtottam volna meg magamnak.. koszonom a valaszotokat!!:)
2018. márc. 3. 08:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Van olyan fogamzásgátló, aminek a tájékoztatójában van az is, hogy előfordulhat, hogy kimarad egy megvonásos vérzés. Ha ilyet találsz a tiédben is, akkor nincs gáz. Amúgy 1-2 óra csúszás nem gond, a lényeg, hogy nagyjából azonos időben vedd be 12 órán belül.
2018. márc. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!