Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ettől?

Lehetek terhes ettől?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, és főként azt kell tudni hogy a menstruációm 14 éves koromban kezdődőtt el. Az első évben rendszeresen megvolt, aztán a másodikban volt olyan hogy 3 hónapot kihagyott, viszont idén januárban 2x menstruáltam. A szűzességemet elvesztettem a barátommal decemberben, és azóta hetente élünk szexuális életet.Egyetlenegy alkalom volt mikor nem védekeztünk, és akkor is körül-belül negyed óráig tartott az aktus mert sietős volt, és kevés időnk volt. A barátom 2 órával az aktus előtt pisilt (állítólag semlegesíti a spermiumokat a vizelet) és aznap volt a 3. nap hogy nem élvezett el. Nem élvezett belém, csak az előváladéka került belém. Egész februárban nem menstruáltam és most alhasi fájdalmat érzek.Az aktus körül-belül 1,5 hete történt. Nagyon fáj a hasam, olyan érzés mintha szúrkálnák kivülről valamivel..


17/l



2018. febr. 28. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem védekeztetek,simán lehetsz terhes.
2018. febr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen lényegtelen, hogy meddig tartott, ha egyszer benned volt. Több eszetek is lehetne.
2018. febr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Aktus után 14 nappal már mutatja a teszt, tehát pár nap múlva.
2018. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, ami nem lenne baj, de még buta is. Most vannak azok az izgi részek biosz órán, amire oda kellene figyelnetek! Micsoda marhaság, hogy a pisi megöli a spermiumokat??? Vegyél tesztet és imádkozz...
2018. márc. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a pénisz bekerül a hüvelybe védekezés nélkül, akkor lehetsz terhes, az esélyek különbözőek, de a minimális még akkor is megvan, ha menzesz kellős közepén teszi be neked úgy, hogy elélvezés előtt még ki is kapja. Ez egy arany igazság, főleg kislányoknak, meg olyan nőknek, akik nagyon-nagyon nem akarnak még kisbabát. Neked még nem rendszeres a menzeszed, azt sem tudhatod pontosan, mikor vannak a legtermékenyebb napjaid. Szerintem amúgy az alhasi fájdalom inkább a menzesz közelgő megjöttét jelzi most az esetedben, ha nem, majd csinálhatsz tesztet. Tanulság: nincs olyan, hogy védekezés nélkül szexelsz. Akkor azon a héten kibírjátok. Amúgy beszélj nődokival akkor is, ha nem vagy terhes, mertilyen rendszertelen ciklust 3 év után azért lehet, hogy érdemes vele megvitatni.
2018. márc. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És mi lesz a baba neve?
2018. márc. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!