Járt így valaki?

Figyelt kérdés

Van itt olyan, aki enyhe vérzést tapasztalt a nemvárt menstruáció helyett, és ez utalt arra, hogy baba van a dologban?

Nem barnázásra gondolok, hanem halványpiros vérzésre. Egy napig sem tartott.


2018. márc. 3. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet megfog jonni..
2018. márc. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet. Nem tudom. Nem tapasztaltam ilyent soha.
2018. márc. 3. 17:15
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Nekem 2x is volt ilyen. Mindkétszer terhes voltam.
2018. márc. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: és nálad is halványpiros volt a vérzés? Mert nekem ez kifejezetten halvány volt.
2018. márc. 3. 17:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, de nem voltam terhes. Nagyon kevés, halvány vér volt már inkább narancs színűnek mondanám, este semmi nem volt, másnap ugyanúgy kevés világos, kb4 napig volt ez, következő hónapban megjött rendesen és azután is. Nem tudom mitől lehet ilyen, de lehetsz terhes is elkêpzelhető.
2018. márc. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem inkább bordó volt.
2018. márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt. Nem tehesség volt csak szimplán egy ilyen ciklus.
2018. márc. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 napig rózsaszíneztem, amikor meg kellett volna jönnie, aztán semmi. Amikor következő hónapban totál semmi, akkor lett pozitív a tesztem. 8 hetes voltam. :)
2018. márc. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!