Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok ti mikor teherbe...

Csajok ti mikor teherbe estetek mikor hány nap mulva jelentkezett az elso tunet? És mik voltak azok? Én együttlét után vagyok 6nappal. Szokatlanul megnött az étvágyam állandóan éhes vagyok. Ez lehet annak a jele? Most csutortokon kell megjonnie.

Figyelt kérdés
2018. márc. 5. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 6.héten. Hamarabb teszteltem, minthogy a tünetek jöttek volna.


A megnövekedett étvágy a menstruáció miatt is lehet, szóval ez nem jelent semmit. Ha 10 napnál többet késik, akkor tesztelj egyet.

2018. márc. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Alexa890610 ***** válasza:
100%
Esélytelen hogy ez terhességi tünet legyen nálad, hisz ennyi idő alatt még beágyazódni sem tudott.
2018. márc. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ertem. Hát nem tudom várok csutortokig hogy megjone vagy sem.
2018. márc. 5. 13:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A megnövekedett étvágy inkább a második trimesztertől jellemző.

Lehet, hogy terhes vagy, de hogy ez nem annak a tünete, az biztos. Az első biztos jele a menstruáció kimaradása. 3-4 napos késésnél érdemes tesztelni.

Addig szinte minden tünet ugyanaz, mint a pms. Utólag szokták belemagyarázni a kismamák, hogy milyen tüneteik voltak a pozitív teszt előtt.

2018. márc. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak a kimaradt menzesz után jöttek tünetek. Viszont mindkét terhességem előtt begyulladt az ínyem bölcsességfognál, 2-3 nappal nemvárt előtt. Még második babámnál gondoltam is rá, hogy első babámnál is ez volt. Nem értem, de ez van. Máskor nem gyulladt még be.
2018. márc. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jártál már biosz órán? Képtelenség, hogy szex után 6 nappal terhességi tüneted legyen.
2018. márc. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem kb a 15. Amikor a hasamat megéreztem


Majd a 18. Akkor éreztem a mozgást először.


Max szomjasabb voltam mint amúgy( de ez már utólagos okoskodás) az 5. Héten már ez azóta is tart

Régen 0,5-1 l volt a napoi folyadék ma 2-3 l közt


24hkm

2018. márc. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mármint nem nap.. Hanem én most heteket írtam 😆


15. Héten..

18. Héten


Bocsi

2018. márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden olyan volt mint máskor. Nem jött meg,pedig sosem késik. Pozi lett a tesztem,majd még mindig semmi tünet,kb két hét múlva már állandóan szédültem.Hányinger hányás nagy étvágy nem volt és azóta sincs. Más kellemetlenség van,de ez már nem a korai tünetekhez tartozik,igy nem untatlak vele. :) 22hkm
2018. márc. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!