Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha még 2 év együttlét után is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még 2 év együttlét után is állandóan biztos-bizonytalan hullámok vannak bennem, lehet Ő az igazi?

Figyelt kérdés

Sokszor a sok jót elnyomja a sok kis rossz szó, hiba és az akkor felőröl. Valamint nagyon sokszor idegesít a párom és sokat is veszekszünk. De máskor meg olyan jó vele lenne, kibékülni és olvasni a sok sms-ét, várni a hívásait és azt, hogy összeköltözhessünk. De ez utóbbi nyugtalanná is tesz, (mert nagyon furcsa anyósom van, aki gondot okozhat.)

Sok téren elég más a gondolkodásunk, életfelfogásunk, célunk. Lehet ebből még valami? Mert én 2 éve csak állandóan bizonytalan vagyok...


(Hozzá kell tennem, hogy abban vagyok bizonytalan főleg, hogy Ő nekem most csak egy kapocs a külvilághoz, vagy akkor is Ő kellene, ha már dolgoznék végre és emberek között lennék? Mert jelen pillanatban szinte ő az egyetlen ember a családomon kívül, akivel találkozom, mert itthon vagyok és nincs munkám.)


2011. máj. 4. 09:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és nem vagyok képes elhagyni, pedig már sokszor akartam, de amint úgy néz ki a dolog, szinte meghalok belülről. Nem tudjuk elhagyni egymást. De ez így akkor sem normális.
2011. máj. 4. 09:40
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ez így nem normális. Ha bármiben is kételkedsz az már rég rossz, ez így nem lesz jó.
2011. máj. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is.. De még soha nem volt olyan kapcsolatom, amiben ne kételkedtem volna, vagy ne találtam volna hibát.. Nem vagyok az a kis naív lány, aki ha szerelmes, mindent csak rózsaszínben és pozitívan lát, sőt! Minél szerelmesebb vagyok, annál rosszabbul esik egy apró hiba is a másikban vagy a kapcsolatban, mert észreveszem! Biztosan bennem van a hiba, de nem hiszem, hogy valaha majd találnék valakit, akivel kapcsolatban ne lennének kétségeim. ÉN ilyen vagyok. Szerintem.
2011. máj. 4. 09:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Én is azthittem sosem fogok olyat találni akit feltétel nélkül szeretek minden hibájával együtt. De találtam. 6 és 3 éves kapcsolatomban is kételkedtem, és vége is lett, mert tudtam, éreztem hogy nem ők az igaziak. Jelenlegi páromnál érzeztem már az első héten, hogy igen ő az akit kerestem, vele mindet, vele bármit, pedig sosem gondoltam hogy ezt így meg lehet érezni. De meglehet. 24L
2011. máj. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerencsétlen a személyiséged, ezen értelmes lenne valahogy változtatni: többet menni társaságba, emberek közé.

A mostani kapcsolatod szerintem nem lehet tartós. Ha már most ilyen kételyeid, érzéseid vannak. Én a helyedben nagyon megfontolnám.

2011. máj. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt a vele mindent vele bármit én most is érzem, nem ebben vagyok bizonytalan, nem is abban, hogy megcsalna mert tudom, hogy soha nem tenné. Lehet inkább magamban vagyok, cska idegesít, hogy ennyi idő után sem változik a dolog. Mindegy, még várok, max addig míg vége nme lesz, most nem vagyok még képes elhagyni...
2011. máj. 4. 10:00
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincs gond a személyiségem társasági oldalával, nem voltam mindig ilyen, csak mióta nem is tanulok már és nem is dolgozok éppen. Kis falu, barátok messze, pénz nincs. Nem sok mindet tehetek egyelőre.
2011. máj. 4. 10:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha szeretitek egymást, együtt akartok maradni és boldogok akartok lenni, akkor tegyetek róla. Egy kapcsolat sem működik csak úgy, magától. Működtetni kell.

Ha meg semmiképpen nem megy, akkor még időben ki kell belőle lépni.

2011. máj. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!