Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van akinek több napos késés...

Van akinek több napos késés után sem mutatta ki a teszt és még is várandós volt?

Figyelt kérdés
Holnap lesz egy hete, hogy nem jött meg, tegnap csináltam tesztet, ami negatív lett. Létezik, hogy ennyi idő után nem mutatja ki (ha egyáltalán terhes vagyok)? Dokihoz még feleslegesnek érzem elmenni. Mindig napra pontosan szokott megjönni.
2018. márc. 6. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem igen a 2. Terhességemnél. 9én jött volna meg 17én volt egy extrém halvány 2 csíkos tesztem,20án lett egyértelmű pozitív, ma már 1,5 eves :-)
2018. márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem velem is így lesz :) :(
2018. márc. 6. 14:15
 3/3 cukicsillag2017 ***** válasza:
Megjött azóta? Nekem most késik 4. napja ma csináltam reggel tesztet, predictor earlyvel, de nekem is negatív. Én mondjuk 99%-ban elkönyveltem, hogy csak késik... :/
2018. márc. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!