Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van más is aki nem csak az...

Van más is aki nem csak az ébredési hőmérsékletét méri hanem a nappalit is?

Figyelt kérdés
Èn 10körül szintèn megszoktam mèrni a hőmérséklet, ma magamhoz kèpest extrèm magas volt 37,5°c. Ilyen mèg sosem volt, beteg nem vagyok. Jelenthet ez terhessègett? Volt valaki akinek így derült ki?
2018. márc. 6. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nincs senki, mert akinek van némi esze tudja, hogy a nappali hő már nem mérvadó peteérés szempontjából.
2018. márc. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Látom vannak problèmák a szövegèrtèssel. Ha nem tudsz èrdemben hozzászólni valamihez, ne kommentelj, èld ki otthon a frusztrációd :D Amúgy olvass utána, a nappali tartós hőemelkedès is utalhat terhessègre.
2018. márc. 6. 11:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Szio.

Én szoktam. Reggeli hő ez az első.

És én kiváncsiságból délután is szoktam mikor picit elgekszem tvzni olvasni. Van mikor magasabb van mikor alacsonyabb a reggeli mértnél. De nem minden nap nézegetem mikor csak ugy eszembe jut.

2018. márc. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is mérem reggel,és mikor lefekszek a gyerekkel aludni utànna is. Nekem a reggeli hőm volt ma 37.00 most pedig 37:03 szóval nincs nagy külőmbség a reggeli és a déli között. 2 hónapja 37:07 mértem és meg is lepődtem ezért teszteltem,egy extrém halvàny + lett de sajnos nem maradt meg. Szerintem ebből is lehet következtetni ha tudod hogy mennyi alapban a napi hőmérsékleted de kinél bejön kinél nem. Bàr olvastam nemrég hogy a vérnyomàs mérése is segithet nekem mindig alacsony volt terhesen pedig magas. Bàr ezt nem probàltam soha. :)
2018. márc. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mire nem vàrod?
2018. márc. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!