Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt oölyan, akinek megjött...

Van itt oölyan, akinek megjött időben de kevesebb volt és nem pirosas hanem barnás és babás volt közben?

Figyelt kérdés
nekem most volt,sokkal kevesebb volt mints szokott,a színe is más volt rosszul vagyok napok óta...
2017. nov. 23. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Tesztelj egyet.
2017. nov. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet progeszteron hiányod van, nekem azért ment el egy:(

Előtte is volt ilyen gondom, de sajnos kiderült, hogy méhen kívüli. Teszt pozitív lett, de megjött, viszont kevesebb volt. Doki akkor 4 hetesen, nem látott semmit, kaptam progeszteron pótlást, de ugyanúgy vérezgettem. 8 hetesen mentem uh-ra. Haza se engedtek, jobb petevezetéket kivették. Nem fájt semmi, de rosszulléttel és fájdalommal járhat. Szerencsém volt. Utána volt a progeszteron gondom.

Nem mondom, hogy nálad bármelyik lenne, lehet nincs gond, csak velem ezek történtek

2017. nov. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jelen, pont igy, ahogy irod.

Ra 1 hetre mar pozi teszt volt, 6 hetesen mar volt szivhang is. DE! Progeszteronhianyom volt, csoda hogy nem ment el, es rogton kaptam Duphastont (meg 2x barnaztam az elso trimesterben ettol fuggetlenul is).

2017. nov. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!