Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görcsöl a hasam, mintha meg...

Görcsöl a hasam, mintha meg akarna jönni. Attól még lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Volt másnak is ilyen, és közben mégis kiderült, hogy baba van?
2018. márc. 6. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem pl az első terhességem így indult, meg volt pecsételő vérzés is - így utólag már tudom hogy az beágyazódási vérzés volt, de akkor ott, a görcsök és a pecsételés miatt azt hittem megjön, már a tampont is betettem, aztán másnap meglepődtem hogy mégsem jön meg.
2018. márc. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor meg nem tudtam,hogy terhes vagyok meg amugy is teljesen rendszertelen volt a mensim,olyan gorcseim voltak hogy ugyeletre mentem nospa injekcioert mert azt hittem igy fog megjonni,aztan dehogy:) 2 hetre ra,pozitivat teszteltem.
2018. márc. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem tervezett baba volt, és madj' 2 hétig azért nem tudtam, hogy terhes vagyok, mert annyira görcsölt a hasam, hogy minden pillanatban azt hittem, hogy megjöhet...aztán 2 hét késés után már gyanús volt a dolog, csináltam egy erősen pozitív tesztet, a dokinál meg már szívhang is volt. Úgyhogy igen, lehetsz :)
2018. márc. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Nagyon-nagyon reménykedek! Hétvégén tesztelek! :)
2018. márc. 6. 14:50
 5/5 anonim válasza:
Nektek csak a hasatok görcsölt? Nem volt más jel? Cickó fájás stb...? Nekem holnap nem kéne megjönnie. 4 napja görcsöl a hasam állandóan nézem megjött e mert olyan érzésem van. De nekem már régóta nem sikerül nem hinném hogy pont most sikerült volna de azért minden hónapban reménykedek.
2018. okt. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!